Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

MARATON FITNESS z okazji Dnia Kobiet - zgłoszenia do 25 lutego.

MARATON FITNESS z okazji Dnia Kobiet - zgłoszenia do 25 lutego.

W 10 marca  odbędzie się Maraton Fitnness. Zapraszają Firma Positive Energy i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury  w Żarkach. Zgłoszenia są przyjmowane do 25 lutego.

W programie:
- STEP - intensywne zajęcia z zastosowaniem prostokątnej platformy (step). Oparte na choreografii zbudowanej z kroków podstawowych i ich modyfikacji oraz różnego rodzaju połączeń tych elementów. W układ ćwiczeń wplecione są kroki taneczne o różnym charakterze.

-SALSA-BACHATA - Taniec latynoski rodem z Dominikany. Charakteryzuje się małym dystansem między partnerami, oraz obszerną pracą bioder akcentującą uderzenia w muzyce. Można tańczyć również solo. To zajęcia, podczas których każda Pani zarazi się pozytywną energią! Pełne kobiecości, dobrego humoru i pasji.

- ZUM BOOM- to lekcja gdzie proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich.

- JOGA - STRETCHING - Są to zajęcia służące przede wszystkim rozciąganiu i wzmocnieniu mięśni. Dzięki nim zwiększycie zakres ruchu, poprawicie jego  elastyczność i jakość. A przede wszystkim świetnie się poczujecie!

Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy fitness pełni pasji i zaangażowania, uczestnicy licznych konwencji fitness i warsztatów tanecznych.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa oraz napoje i słodką przekąskę. W bufecie kawa, herbata, woda do dyspozycji.

Impreza rozpocznie się o godz. 10.00 w MGOK w Żarkach, cena: 30 zł. Zgłoszenia są przyjmowane:  telefonicznie: 668 122 274,  poprzez e-mail: biuro@positive-energy.pl lub bezpośrednio na zajęciach fitness. Pieniądze prosimy przelewać na konto: 23 1140 2004 0000 3402 7058 3193, w tytule: imię i nazwisko uczestnika  lub osobiście na zajęciach fitness.


ZAPRASZAJĄ: Firma Positive Energy i MGOK  w Żarkach. Szczegóły: www.positive-energy.pl

06

LUT

2012

1147

razy

czytano