Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Po feriach zimowych 2012 pozostały wspomnienia.

Po feriach zimowych 2012 pozostały wspomnienia.

Sportowe, teatralnie, tanecznie, plastycznie, poznawczo – tak w skrócie można określić program na ferie zimowe w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach. W pierwszym dniu nowego szkolnego półrocza dokonano podsumowania akcji „Zima w Mieście”.

Na zajęcia zorganizowane w wyremontowanym Domu Kultury w Żarkach uczęszczało ponad 30 dzieci. W ofercie przygotowanej dla najmłodszych były interesujące zajęcia plastyczne, wyjazd na narty biegowe do Suliszowic, prezentacje skamielin z terenu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, spotkanie z policjantami z Myszkowa i Sznupkiem, zajęcia aerobicu i tańca latino, gry planszowe oraz zabawa karnawałowa na zakończenie ferii. Dzieciom szczególnie podobało się przedstawienie „Wilk i Zając”, które mogły zobaczy w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Żarkach.

- Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy w organizacji wypoczynku dla dzieci – mówi Magdalena Brzegowska, dyrektor MGOK w Żarkach.

Szczególne podziękowania należą się dla dyrekcji Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Żarkach za zamówienie teatrzyku, Rafałowi Kaucz za prezentacje skamielin, członkom Amatorskiego Klubu Narciarskiego z Przewodziszowic z Andrzejem Jakóbczakiem na czele za naukę jazdy na nartach biegowych, Marioli Pasikowskiej za naukę tańców latino, policjantom z Komendy Powiatowej w Myszkowie za zajęcia o bezpieczeństwie i za spotkanie ze Sznupkiem, Bartkowi Przybyłkowi za prowadzenie zabaw ruchowych dla dzieci, Krzysztofowi Szewczykowi za prowadzenie zabawy karnawałowej.

W trakcie roku szkolnego zapraszamy dzieci do udziału w zajęciach świetlicowych od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00 – 19.00 w MGOK (ul. Moniuszki 2)

(przygotowała: M. Brzegowska, Katarzyna Kulińska-Pluta, fot. MGOK Żarki, Justyna Hajduśkiewicz)

13

LUT

2012

1039

razy

czytano