Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Pierwszy Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet w Żarkach

Pierwszy Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet w Żarkach

W sobotę 10 marca odbył się pierwszy Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet organizowany przez firmę POSITIVE ENERGY przy współpracy z MGOK w Żarkach.

Impreza taneczna cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Sala widowiskowa MDK w Żarkach wypełniła się po brzegi. Po pozytywną energię oraz uśmiech na twarz przybyło ponad pół setki Kobiet  z powiatu myszkowskiego, z Częstochowy, Katowic  i innych miejscowości województwa. Byli również trzej panowie.

Pierwszą lekcję rozpoczęła Kasia Madejska rozgrzewając wszystkich na stepie, druga lekcja ZUM BOOM w wykonaniu Marioli Pasikowskiej i Artura Mizgały - instruktorzy wprowadzili uczestników w latynoamerykańskie rytmy i tym sposobem przygotowali do trzeciej lekcji SALSY i BACHATY w wykonaniu Agnieszki Stróżnej. Ostatnie zajęcia poprowadziła Renata Depciuch, instruktor JOGI. Wprowadziła wszystkich w stan relaksacji fizycznej i odprężenia. Uczestnicy mieli zapewnione ponad 240 minut świetnej zabawy.

Firma składa serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów.  m.in firmie SOKPOL oraz Justine Sobczyk Pluta za pełne witamin napoje, Ninie Wieczorek z Cleo Day Spa, Małgorzacie Kwiatkowskiej-stylistce fryzur, Weronice Woźniak z firmy www.weronikawozniak.net za sprezentowanie sesji fotograficznej, prywatnym sponsorom za nagrody firmy APART oraz Depilatora BRAUN, firmie FM Grup Polska oraz  przedstawicielce firmy AVON - Monice Kołodziej za ufundowanie zestawów wartościowych nagród. Nie zabrakło również karnetów na zajęcia fitness w POSITIVE ENERGY. Ponad połowa Pań wyszła z zajęć z nagrodami. Pozytywne emocje i radość na  twarzach uczestników były bezcenne Positive Energy obiecuje, że  sukces tego maratonu zostanie przyćmiony przez kolejny, a maraton z okazji Dnia Kobiet będzie odbywał się cyklicznie.  

Zajęcia fitness z firmą Positive Energy odbywają się w Żarkach w MGOK oraz w Myszkowie w Szkole Podstawowej nr 3.

Grafik zajęć na stronie www.positive-energy.pl
Szczegółowe informacje po nr Tel: 668 122 274

(przygotowała: Mariola Pasikowska, fot. Weronika Woźniak)

12

MAR

2012

14690

razy

czytano