Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Nie tylko dla Kobiet w Domu Kultury.

Nie tylko dla Kobiet w Domu Kultury.

W dniu 11 marca w Żarkach w Domu Kultury odbyły się uroczystości z okazji Święta Kobiet. Na scenie wyremontowanego budynku zaprezentowały się zespoły z Gminy Żarki: Kłos z Jaworznika, Carmen z Przybynowa, Ostrówiolinki z Ostrowa, Lira z Żarek, Wysoczanki z Wysokiej Lelowskiej,  Zespół Trio.

Atrakcją wieczoru był spektakl teatralny Spór o Zamek - monodram wg Pana Tadeusza w wykonaniu Andrzeja Jurczyńskiego znanego ze Spotkań z Balladą. Aktor zachwycił publikę doskonałą pamięcią i perfekcyjnym odtworzeniem postaci z naszej, jak sam powiedział „Biblii literatury narodowej”.

W trakcie imprezy można było podziwiać rękodzieło wykonane przez panie uczestniczące w zajęciach Koła Sprawnych Rąk w Żarkach i skorzystać z usług Zakładu Fryzjerskiego IZA Izabeli Nowak, którego właścicielka bezpłatnie czesała uczestniczki Dnia Kobiet w Żarkach.
Przed spektaklem rozlosowane zostały nagrody dla Pań: zaproszenie na modelowanie i strzyżenie ufundowane przez Sylwię Szwej, właścicielkę Studia Fryzjerskiego, karnet na zajęcia fitness ufundowane przez firmę Positive Energy Marioli Pasikowskiej i  dwie serwetki wykonane przez Małgorzatę Wojciechowską. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.     

(przygotowała: Magdalena Brzegowska, fot. Magdalena Brzegowska) 

12

MAR

2012

1119

razy

czytano