Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Orlik przy Zespole Szkół otwarty!

Orlik przy Zespole Szkół otwarty!

Z udziałem władz wojewódzkich, powiatowych, gminnych poświęcono i przecięto wstęgę na boisku wykonanym w ramach rządowego programu Orlik. Uroczystość odbyła się w piątek (16.03.) w Zespole Szkół w Żarkach.

Kompleks boisk powstał z tyłu budynku. Budowa była realizowana w 2011 roku. Zadanie realizowało Starostwo Powiatowe w Myszkowie. Dzięki tej inwestycji wypiękniał kolejny fragment miasta Żarki. Przewodnicząca Rady Miejskiej Stanisława Nowak oraz burmistrz Żarek Klemens Podlejski wzięli udział w uroczystości. Podarowali piłki dla młodzieży, dyrektor Zespołu Szkół Marioli Piątek wręczyli kwiaty z podziękowaniem, a staroście Wojciechowi Pichecie złożyli gratulacje. 

Gmina Żarki nieopodal Orlika buduje dwie nowe drogi: Olszową i Chopina na Osiedlu Olesiów. Inwestycja ta z pewnością poprawi dojazd do nowych boisk.  W niedługim czasie odbędzie się w Żarkach jeszcze jedna uroczystość oddania do użytku Orlika. Gmina Żarki wybudowała kompleks boisk przy Szkole Podstawowej przy ul. Częstochowskiej. 

(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta, fot. Justyna Hajduśkiewicz) 

16

MAR

2012

920

razy

czytano