Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Aktywni emeryci z Żarek.

Aktywni emeryci z Żarek.

A to wypad do kina, a to wycieczka do Cieszyna i Wisły, innym razem okolicznościowe spotkanie. Członkowie Koła Związku Rencistów i Inwalidów w Żarkach spędzają aktywnie czas. W dniu 1 kwietnia pojechali do myszkowskiego kina na film pt. „Żelazna Dama”.

Zarząd koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów  organizuje wyjazd jednodniowy do Wisły i czeskiego Cieszyna. W Wiśle uczestnicy wycieczki zwiedzą m.in. pałac prezydencki. Wyjazd zaplanowano na dzień 18 kwietnia. Warto wspomnieć, iż koło jest organizatorem wielu okolicznościowych spotkań. Ostatnie odbyło się w dniu 13 marca z okazji Dnia Kobiet w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach. 

Przewodnicząca koła Wacława Bubel i burmistrz Klemens Podlejski złożyli życzenia zgromadzonym paniom z okazji ich święta. Wszystkie uczestniczki spotkania otrzymały kwiaty. W spotkaniu wzięły udział także: sekretarz urzędu – Barbara Major, dyrektor MGOK – Magdalena Brzegowska, Anna Knap – reprezentowała Zarząd Rejonowy w Myszkowie. Uroczystość Dnia Kobiet uświetnił swym występem Zespól Lira pod kierownictwem Jana Gryzika.

02

KWI

2012

969

razy

czytano