Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Koleje Śląskie na długi weekend

Koleje Śląskie na długi weekend

W czasie długiego weekendu majowego od najbliższego poniedziałku pociągi Kolei Śląskich będą kursowały według świątecznego rozkładu jazdy.

Od 30 kwietnia aż do piątku 4 maja na tory nie wyjadą pociągi oznaczone symbolami D w legendzie rocznego rozkładu jazdy. Dla pasażerów dojeżdżających do pracy szczególnie istotne będą zmiany kursów w godzinach porannych. Od poniedziałku do piątku z Gliwic nie wyjadą pociągi m.in. o godzinie: 5:35, 6:20, 6:35 i 7:20. W tym samym okresie z Częstochowy nie odjadą m.in. pociągi o godzinie 5:25, 6:25 (kurs do Gliwic) i 7:20.

Dla poprawy komfortu podróżowania od soboty 28 kwietnia, codziennie przez cały tydzień, aż do niedzieli 6 maja będą kursowały weekendowe pociągi Kolei Śląskich do Wisły Głębce „Wisełka" i „Stożek".

Ponadto na okres całego długiego weekendu poszerzeniu ulegnie oferta taryfowa Kolei Śląskich. Bilet SilesiaWeekend, uprawniający do 15 lub 20-procentowej zniżki będzie można zakupić przez cały tydzień, począwszy od 27 kwietnia od godziny 18:00 aż do 7 maja do godziny 6:00.

Informacji na temat rozkładu jazdy pociągów oraz taryfy udziela Infolinia Kolei Śląskich czynna w dni robocze od 6:00 do 18:00 oraz w soboty, niedziele i święta od 8:00 do 14:00. Rozkład jazdy pociągów Kolei Śląskich można sprawdzić na stronie internetowej przewoźnika: http://kolejeslaskie.com/rozklad1.html

Informacja ze strony: www.slaskie.pl

27

KWI

2012

1208

razy

czytano