Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Ruszyła sprzedaż biletów. Przedstawienie Aniołki Śpiącej Królewny. Dochód na rzecz niepełnosprawnych.

Ruszyła sprzedaż biletów. Przedstawienie Aniołki Śpiącej Królewny. Dochód na rzecz niepełnosprawnych.

Od piątku (18 maja) można kupować bilety na przedstawienie charytatywne pt. Aniołki Śpiącej Królewny". w Żarkach są dostępne w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Moniuszki 2. 

Dwa miasta, dwie organizacje pozarządowe, dwa domy kultury i znaczna grupa samorządowców z powiatu, przedstawicieli biznesu, polityki, kultury włączyła się 
w przygotowania charytatywnego przedstawienia pt. „Aniołki Śpiącej Królewny”.

W ub.  roku w Myszkowie został przygotowany spektakl pt. „Kopciuszek i Krasnoludki”
 z inicjatywy poseł do Parlamentu Europejskiego Małgorzaty Handzlik. 

Organizatorzy przedsięwzięcia zachęceni zeszłorocznym sukcesem przedstawienia „Kopciuszek i Krasnoludki” postanowili wykorzystując życzliwość i wielkie serca mieszkańców powiatu myszkowskiego, także w tym roku wspomóc lokalną społeczność. Stąd nowa inicjatywa i nowy spektakl „Aniołki Śpiącej Królewny”. 

Przygotowania do wystawienia nowej sztuki wkraczają w kluczową fazę. Organizatorom udało się pozyskać wielu sponsorów.  Aktorzy są już po nagraniach, trwa dobór kostiumów, w najbliższy weekend ruszają próby.  Na scenie pojawi się 33 aktorów - królowe i królowie, wróżki, anioły i wiele znanych postaci z legend i bajek. W te role wcielą się m.in. europoseł Małgorzata Handzlik (inicjatorka przedsięwzięcia), marszałek Mariusz Kleszczewski, starosta Wojciech Picheta, wójtowie i burmistrzowie gmin z powiatu myszkowskiego, szefowie banków, instytucji publicznych, przewodniczący rad, prywatni przedsiębiorcy i osoby znane z wielkiego społecznego zaangażowania. Reżyserem jest Tomasz Szulakowski. 

Ceny biletów kształtują się od 30 do 100 zł, w zależności od miejsca i sal. Poniżej w załączeniu szczegółowy plakat do pobrania. 

Szczegóły o spektaklach:

Przedstawienie w Żarkach

1 czerwca, godz. 19.00, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach

Dochód zostanie przekazany na rehabilitację dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Żarki poprzez Stowarzyszenie Cudowne Dzieci działające przy Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób Niepełnosprawnych

Produkcja i realizacja: Gmina Żarki, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Cudowne Dzieci, Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób Niepełnosprawnych.

Sprzedaż biletów 
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Moniuszki 2,  42-310 Żarki,  tel. 728 998 806, tel.662 257 288.


Przedstawienie w Myszkowie

3 czerwca, godz. 17.00, Miejski Dom Kultury

Dochód zostanie przekazany na utworzenie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjno-edukacyjnego przez Stowarzyszenie Kreatywni sekcja „W stronę marzeń”.  

Produkcja i realizacja:  Urząd Miasta Myszkowa, Miejski Dom Kultury w Myszkowie, Stowarzyszenie Kreatywni sekcja „W stronę marzeń”.  

Sprzedaż biletów:
Miejski Dom Kultury w Myszkowie, ul. 3 Maja 15, 42-300 Myszków, tel. (34) 313 26 59

16

MAJ

2012

1268

razy

czytano