Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Wyniki - X REGIONALNE MISTRZOSTWA MIAST ŚLĄSKA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ 2012

Wyniki - X REGIONALNE MISTRZOSTWA MIAST ŚLĄSKA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ 2012

Sportowe emocje w pełnym słońcu. W dniu 30 czerwca w Żarkach na nowych boiskach przy ul. Wierzbowej przy pięknej pogodzie  rozegrano turniej eliminacyjny mężczyzn w ramach X Regionalnych Mistrzostwa Miast Śląska w Siatkówce Plażowej 2012. 
W spotkaniu uczestniczyło 18 par z terenu województwa śląskiego. Nad przebiegiem rozgrywek czuwało trzech sędziów: Michalina Cichecka, Rufin Duda oraz Łukasz Szczepankiewicz.

Pierwsze miejsce zajęła para z Jastrzębia Zdroju: Balcarek Grzegorz, Sdebel Adrian, drugie - przypadło zawodnikom z Radlina i Jastrzębia Zdroju: Kamilowi Gilnerowi oraz Arturowi Baca. Na trzecim pudle stanęli: Miłosz Tokarski i Michał Faryna reprezentujący Zawiercie i Będzin.

Pomysł zorganizowania tego turnieju został zaproponowany przez Radosława Dorobisza z Żarek. – Bierzemy udział w rozgrywkach na terenie Śląska. Pomyślałem, ze warto tym razem zaprosić zawodników do północnej części województwa śląskiego do Żarek, tym bardziej, że przy kąpielisku miejskim jest super infrastruktura pod ten cel – mówi Radek Dorobisz.

Zawodnicy i sędziowie nie szczędzili ciepłych słów w kierunku organizatorów Gminy Żarek reprezentowanej przez burmistrza Klemensa Podlejskiego. Podobała się i organizacja i boiska. Słowa podziękowania skierowano również w kierunku firm, które wsparły to przedsięwzięcie. Wśród wspierających to przedsięwzięcie znaleźli się: "Brel" S.C. Piekarnia Poraj , P.P.H. "KOMODO" Tomasz Kowacki Żarki http://www.komodo-buty.pl/, P.P.H. "Riko" Krzysztof Kowacki Myszków http://www.riko.com.pl/, Naturalna Woda Mineralna Jurajska http://www.jurajska.com.pl/, Karczma Wiejska w Żarkach http://www.wiejskie-siolo.com.pl/ MOSIR Myszków http://www.mosirmyszkow.pl/, ZSP nr 5 w Myszkowiehttp://sp5.d-si.pl/index.html, Gimnazjum w Żarkach http://gimnazjumzarki.pl/, ZUK Żarki, LKS Zieloni Żarki http://www.zielonizarki.pl/.
Za organizację przedsięwzięcia dopowiadali pracownicy: Gminy Żarki i MGOK Żarki. 
Informacje na temat całego turnieju dostępne na stronie: www.mlsa.szu.pl 


Wyniki dla 12 drużyn:
1.Balcarek Grzegorz, Sdebel Adrian, Jastrzębie Zdrój 
2. Kamil Gilner, Artur Baca, Radlin/ Jastrzębie
3. Miłosz Tokarski, Michał Faryna, Zawiercie/ Będzin,
4. Piotr Kożuch, Michał Orczykowski, Sosnowiec
5.Kapuściak Marcin, Marcin Typel, Myszków
6. Jacek Gawroński, Mateusz Auguścik, Częstochowa/ Żarki
7. Bartłomiej Wielgos, Wojciech Widz, Myszków
8. Radosław Dorobisz, Mariusz Żoń, Żarki
9. Damian Nowak, Krzysztof  Wrona, Szczekociny
10. Łukasz Wawrzyńczyk, Adam Lewandowski  Radlin
11. Łukasz Taterka, Bartosz Luks, Radlin
12. Rafał Skorek, Paweł Biedroń, Żarki

(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta, fot. Katarzyna Kulińska-Pluta) 
 

02

LIP

2012

1788

razy

czytano