Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

BEZPIECZNE WAKACJE W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM W 2012 ROKU

BEZPIECZNE WAKACJE W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM W 2012 ROKU

Z inicjatywy Wojewody Śląskiego Pana Zygmunta Łukaszczyka w dniu 28 czerwca 2012 r. na terenie województwa śląskiego rozpoczęła się akcja „Bezpieczne wakacje 2012”, która potrwa do 3 września 2012 r. W związku z podjętymi działaniami, Wojewoda Śląski przekazał podległym służbom i inspekcjom zalecenia w zakresie przeprowadzenia na obszarze województwa śląskiego akcji „Bezpieczne wakacje 2012", a także zwrócił się do organów administracji samorządowej o aktywne włączenie się w podjęte działania.

Przypomniał, że podstawowym zadaniem służb, inspekcji, straży i innych organów administracji publicznej jest podjęcie działań zmierzających do zapewnienia bezpiecznego wypoczynku na terenie województwa śląskiego. Służby i inspekcje wojewódzkie szczególnym nadzorem obejmą wypoczynek dzieci i młodzieży zarówno w miejscowościach turystycznych, jak i w miejscach stałego zamieszkania.

Na potrzeby akcji Wojewoda Śląski uruchomił całodobową interwencyjną linię telefoniczną o numerze (32) 200-21-71, na którą można zgłaszać informacje dotyczące nieprawidłowości w organizacji letniego wypoczynku.

Informacja ze strony Sląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.
Więcej pod adresem: 

02

LIP

2012

1156

razy

czytano