Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Wakacyjna Bitwa Miast - Żarki vs Pszczyna

Wakacyjna Bitwa Miast - Żarki vs Pszczyna

Trwa "Wakacyjna bitwa miast" - zabawa "Dziennika Zachodniego" i portalu naszemiasto.pl. W pucharowym pojedynku w parach rywalizują wylosowane przez nas miasta i miasteczka woj śląskiego. Co dwa tygodnie zwycięzca każdego pojedynku awansuje dalej. Oczywiście dzięki Waszym głosom. Głosujących nagrodzimy sprzętem AGD. Przed nami druga tura.
 
W drugiej rundzie Żarki konkurują z Pszczyną. Serdecznie zapraszamy do oddania głosów w postaci smsów o treści DZM.ZAR na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT). Głosowanie w II rundzie trwa do 5 sierpnia do godz. 23.59
 
Celem zabawy jest zaprezentowanie mieszkańcom aglomeracji wszystkich miast województwa śląskiego ich historii i tradycji, ale również szerokiego wachlarza atrakcji, infrastruktury rekreacyjno - kulturalnej, możliwości rozwoju, poziomu bezpieczeństwa, komfortu zamieszkania, czy po prostu pomysłu na siebie. Weryfikacją i oceną zajmą się sami mieszkańcy, który za pomocą głosowania sms będą mogli wspierać swoje miasto i tym samym dać wyraz swojego poparcia.
 
 

02

SIE

2012

1403

razy

czytano