Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Warsztaty Ritmo Latino

Warsztaty Ritmo Latino

Dzisiaj (10.08) na scenie MDK w Żarkach po raz kolejny pojawi się Yanelis Salazar Serrano to energetyczna, pełna wdzięku, niezwykle uzdolniona instruktorka tańca, w jej żyłach płynie gorąca kubańska krew. Specjalnie dla Państwa postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać jak wydobyć w tańcu kobiecość, seksapil, zmysłowość ale i wulkan energii.


- Podczas naszych warsztatów Ritmo Latino każda osoba znajdzie coś dla siebie! Mamy już za sobą zajęcia energetycznego merengue i zadziornego reggaetonu teraz czas na zmysłową salsę – informuje Mariola Pasikowska.  - Salsa solo świetna alternatywa dla tradycyjnego aerobiku. Instruktorka pokaże Ci  jak zyskać świadomość własnego ciała oraz jak umiejętnie eksponować i wyrażać swoją kobiecość poprzez taniec.


Przyjdź na nasze zajęcia i daj się porwać latynoskim rytmom! Zajęcia w piątek (10.08.) godzina 18:00 w MDK w Żarkach, ul. Moniuszki 2, Kontakt: 668 122 274Yanelis Salazar Serrano:

Poczucie rytmu i grację wyssała z mlekiem matki. Urodzona w Bayamo na Kubie tańczy od 5 roku życia. Już jako dziecko związana była z różnymi ruchami artystycznymi prowincji Granma, Bayamo, z którymi uczestniczyła w wielu festiwalach i imprezach kulturalnych w całym kraju. Mając 8 lat zaczęła uprawiać gimnastykę artystyczną odnosząc sukcesy zarówno w występach solowych jak i grupowych.


Do 2001 roku łączyła sport z tańcem, lecz nabór do formacji "Duo Amor" przy Casa de la Musica w Granma ostatecznie przesądził o tym, że swe życie związała z tańcem. Jej kariera na Kubie nabrała rozpędu - liczne wygrane castingi do show, udział w festiwalach i nagraniach telewizyjnych, nagrody i wyróżnienia Narodowej Komisji zrzeszającej profesjonalncyh tancerzy. Miała przyjemność występować m.in. w kabarecie "El Mambu" jak i w rozmaitych spektaklach w Matanzas w regionie Varadero. Jej przygoda z tańcem nie ograniczyła się jednak do występów krajowych.

W 2008 roku wygrała przesłuchania organizowane przez japońską spółkę promującą kulturę kubańską w różnych częściach globu. Dołączyła do zespołu "Baila Cuba" z którym występowała na Kubie, w Singapurze czy Malezji. Eventy, festiwale salsowe, występy dla ambasadorów.... Na scenie czuje się jak ryba w wodzie i swym wdziękiem oraz umiejętnościami oczarowuje publiczność. Uwielbia klimaty cubatonowe i stylistykę afro.
 

10

SIE

2012

1346

razy

czytano