Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach zaprasza na II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 24-27 września w Katowicach.

Patronat honorowy nad II EKMŚP objęli: Prezydent RP Bronisław Komorowski, Pan José Manuel Barroso, Przewodniczący Komisji Europejskiej oraz Pan Martin Schulz, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego. Pracom Komitetu Honorowego przewodzi    prof. Jerzy Buzek, natomiast pracami Rady Programowej kieruje Janusz Steinhoff – Przewodniczącym Rady Krajowej Izby Gospodarczej oraz Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Tematami wiodącymi tegorocznego Kongresu jest Nowoczesne zarządzanie w mikro, małej i średniej firmie, internacjonalizacja przedsiębiorstw – biznes bez granic, innowacje dla MSP oraz Samorząd Gospodarczy i Terytorialny a Biznes, natomiast głównym celem spotkania będzie przekazanie informacji na temat aktualnych wyzwań dla przedsiębiorcy we wszystkich procesach zarządczych w firmie.

Podczas poszczególnych paneli eksperci oraz doświadczeni menedżerowie polskich i europejskich firm będą przedstawiać aktualne trendy i kierunki w zarządzaniu, które, na co dzień są troską każdego przedsiębiorcy.

W ramach tegorocznej edycji zaplanowano 50 paneli dyskusyjnych, w których weźmie udział ponad 250 prelegentów z Polski i zagranicy, a liczba uczestników szacowana jest na 3500.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia: www.kongresmsp.eu.
 

14

SIE

2012

1139

razy

czytano