Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Bezpłatne szkolenie dla bezrobotnych mieszkańców Gminy Żarki - florystyka

Bezpłatne szkolenie dla bezrobotnych mieszkańców Gminy Żarki - florystyka

Jeśli jesteś osobą bezrobotną, mieszkasz na terenie Gminy Żarki i chcesz zdobyć nowe umiejętności  to zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w projekcie pt. „Od integracji z przyrodą do integracji ze społeczeństwem” realizowanym w Gminie Żarki.

 
Projekt pt. „Od integracji z przyrodą do integracji ze społeczeństwem” złożony przez Abstynencki Klub Wzajemnej Pomocy ”Jedność” otrzymał dofinansowanie w ramach Priorytetu VII, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. 
 
Partnerem projektu jest Gmina Żarki. Rada Miejska w Żarkach na ostatniej sesji zatwierdziła projekt do realizacji. 
 
Projekt jest adresowany do bezrobotnych mieszkańców Gminy Żarki. W ramach projektu przewidziano bezpłatne warsztaty w następującym wymiarze: 
 
WARSZTATY FLORYSTYCZNE – zajęcia teoretyczne - 8 h, praktyczne – 120 h (bukiety, kompozycje, dekoracja kwiatów doniczkowych, florystyka ślubna, żałobna, adwentowa, bożonarodzeniowa, kwiatowa dekoracja stołu)
 
DORADZTWO ZAWODOWE – 8 h, WARSZTATY PSYCHOLOGICZNE – 10 h 
 
Wszystkie zajęcia odbędą się na terenie Gminy Żarki.  Warsztaty mają na celu podniesienie aktywności edukacyjnej mieszkańców gminy Żarki. Realizacja: od września 2012 r. 
 
Serdecznie zapraszamy bezrobotnych do zgłaszania się do UMIG w Żarkach. W magistracie powstaje lista osób zainteresowanych udziałem w projekcie: UMIG Żarki, tel. (34) 3148-036 w. 29, e-mail: katarzyna.pluta@umigzarki.pl
 

14

SIE

2012

2613

razy

czytano