Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Dom kultury, gimnazjum i letnia kawiarenka architektura z Żarek godna pokazania.

Dom kultury, gimnazjum i letnia kawiarenka architektura z Żarek godna pokazania.

Projekty Tomasza Ulmana z Żarek zostały zaprezentowane w czasie Śląskiego Przeglądu Architektury Województwa Śląskiego w Chorzowie. Wśród projektów znalazły się przebudowa dawnej synagogi w Żarkach na potrzeby domu kultury, budynek Gminnego Gimnazjum przy ul. Ofiar Katynia oraz budynek Letniej Kawiarenki przy ul. Wierzbowej.

Tomasz Ulman, architekt z Żarek jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział w Częstochowie i jednym z regionu częstochowskiego, którego prace zostały zaprezentowane w czasie przeglądu.

Śląski przegląd został zainicjowany przez oddziały Stowarzyszenie Architektów Polskich w Częstochowie i Bielsku Białej oraz Śląską Okręgową Izbą Architektów. Celem wystawy jest przede wszystkim spojrzenie na projekty realizowane na terenie naszego województwa powstałe w  latach 1999 – 2012, ale także promocja architektury i województwa. Dla Miasta Żarki i jej mieszkańca Tomasza Ulmana prezentacja w Chorzowie stała się doskonała okazją do promocji inwestycji realizowanych w mieście. Przegląd będzie się odbywał w cyklu trzyletnim, a wystawy będą połączone z Dniami Województwa Śląskiego organizowanymi przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Plansze z wystawy dostępne pod tym adresem: http://www.czestochowa.sarp.org.pl/1033/zapraszaja-nas
 

22

SIE

2012

3379

razy

czytano