Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Dawna synagoga na trzeciej pozycji w województwie śląskim!

Dawna synagoga na trzeciej pozycji w województwie śląskim!

Zakończyło się internetowe głosowanie na najpopularniejszą realizację biorącą udział w  konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2012.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 44 inwestycje. Na stronach Województwa Śląskiego zostały zaprezentowane 43 zgłoszenia spełniające warunki formalne. Każdy z internautów odwiedzających stronę miał możliwość wyrażenia swojego zdania, przyznając punkty trzem wybranym inwestycjom.

W głosowaniu oddano ponad 6000 głosów - to rekordowa liczba w dotychczasowej historii plebiscytu. Internauci za najciekawszą realizację uznali: Wodny plac zabaw na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Paprocany" (3300 punktów). Kolejne miejsca zajęła budowa fontanny miejskiej na Placu Piłsudskiego w Gliwicach (1754 punkty) oraz przebudowa dawnej Synagogi w Żarkach na potrzeby Ośrodka Kultury w Żarkach (1743 pkt).

To już kolejne wyróżnienie dla realizacji z Tychów - w 2010 roku internauci za najciekawszą propozycję uznali Modernizację Placu Baczyńskiego (zdobyła wtedy 3693 pkt.). W roku ubiegłym najwięcej punktów otrzymała siłownia na wolnym powietrzu w Żorach (2106).

Czy wyniki tej internetowej zabawy będą zbieżne z werdyktem Jury konkursu? O tym przekonamy się w październiku podczas uroczystości ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w dwóch konkursach: Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego i Architektura Roku. Uroczystość odbędzie się w ramach Śląskich Dni Architektury.

Wyniki głosowania internautów www.slaskie.pl/npp

Źródło informacji: www.slaskie.pl

fot. Leszek Pilchowski, http://www.pilichowski.netgaleria.eu/

GMINA ŻARKI DZIEKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY POMOGLI i ODDAWALI GŁOSY NA ZGŁOSZENIE Z GMINY ŻARKI.

MGOK Żarki - wnętrze (Ilość zdjęć w galerii: 13)

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach. (Ilość zdjęć w galerii: 5)

"Słownik polsko-europejski", odc. 14 - synagoga w Żarkach

"Słownik polsko-europejski", odc. 14 - synagoga w Żarkach

03

WRZ

2012

1125

razy

czytano