Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Przedstawienie w Domu Kultury w Żarkach

Przedstawienie w Domu Kultury w Żarkach

W dniu 4 października 2012 w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach odbył się występ grup teatralno-tanecznych działających w Domu Kultury w Żarkach, prowadzonych przez Katarzynę Miklas.
 

Zgromadzona widownia z Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Środowiskowego Domu Samopomocy  w Żarkach mogła oklaskiwać wspaniale występujących młodych ludzi z ternu Gminy Żarki. Na scenie zagościły wiersze najpopularniejszych polskich poetów i piosenki dla dzieci  np. Dzik jest dziki, Szczotka pasta w bardzo ciekawych aranżacjach. Bajkowe występy bardzo podobały się licznie zgromadzonej widowni, która zadeklarowała chęć uczestniczenia w kolejnych prezentacjach.
- Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w zajęciach teatralno-tanecznych w MGOK w Żarkach, w każdy czwartek w godzinach: 15.00-15.45 grupa najmłodsza, 15.45 – 16.30 grupa średnia, 16.30 – 18.00 grupa najstarsza – informuje Magdalena Brzegowska.

Zajęcia są finansowane z dotacji z Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny.


 

08

PAŹ

2012

5637

razy

czytano