Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Animator sportu na żareckim Orliku przy szkole podstawowej.

Animator sportu na żareckim Orliku przy szkole podstawowej.

Do końca listopada na żareckim Orliku przy ul. Częstochowskiej 61 jest zatrudniony animator sportu. Obowiązki te pełni Anna Hamerla, nauczycielka z Żarek.  Gmina Żarki złożyła wniosek, aby zapewnić możliwość finansowania pracy takiej osoby. Dofinansowanie zostało pozyskane ze Szkolnego Związku Sportowego. Gmina Żarki wypłaca 50 proc., a szkolny związek zapewnia 50 proc. kosztów utrzymania pracownika na Orliku.
Ponieważ jesienna pogoda jest w tym roku łaskawa i sprzyja możliwości uprawniania sportów na świeżym powietrzu stąd zaproszenie dla wszystkich grup nieformalnych, osób prywatnych, dzieci i młodzieży o skorzystanie z możliwości wykorzystania boisk w kompleksie Orlik 2012.
Do dyspozycji są boiska do piłki nożnej, siatkowej oraz koszykówki. Od momentu udostępnienia do użytku kompleksu, czyli od kwietnia 2012 roku obiekt cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Są jednak jeszcze wolne terminy i warto z nich skorzystać. Szczegółowe informacje i możliwość dokonania rezerwacji pod numerem telefonu: 604 783 575.

(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta)
 

15

PAŹ

2012

1709

razy

czytano