Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Żarecki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Żarecki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wolontariusze z gminy Żarki zebrali się już we wrześniu  w celu założenia Sztabu WOŚP w Żarkach. Głównym koordynatorem został wybrany Janusz Garncarz, osobą odpowiedzialną za wolontariuszy jest Andrzej Gzieło. Sztab będzie się mieścił w wyremontowanym Domu Kultury w Żarkach.

- W Żarkach postanowiliśmy powrócić do chlubnej tradycji organizowania Finału WOŚP. W  budynku Domu Kultury zorganizujemy imprezę, w trakcie której zaprezentują się dzieci i młodzież ze szkół z  gminy Żarki. Przewidziane są również inne atrakcje dla widowni min. loteria, licytacje, bezpłatne badania itp. Mamy nadzieję, że  wspólna zabawa i zbiórka pieniędzy pomoże zwiększyć kwotę zebraną w trakcie ogólnopolskiego XXI Finału WOŚP - informuje Janusz Garncarz, koordynator sztabu w Żarkach. 
 

W sztabie pracują: Janusz Garncarz, Marzena Nowakowska, Andrzej Jakóbczak, Lidia Szczepankiewicz, Magdalena Brzegowska, Barbara Zjawińska, Andrzej Gzieło, Halina Tabaka, Justyna Kiser,  Katarzyna Kulińska-Pluta, Tomasz Studnicki, Janusz Ochocki, Agnieszka Skorek i Piotr Jeziorek.


Zapraszamy wszystkich chętnych do zbierania funduszy na rzecz XXI Finału WOŚP. Głównym koordynatorem odpowiedzialnym za wolontariuszy jest Andrzej Gzieło, z którym można kontaktować się telefonicznie pod numerem:  502  455 327.


Sztab gminny rozpoczął również starania o pozyskanie sponsorów XXI Finału w Żarkach.  Osoby i firmy zainteresowane wsparciem gminnego finału  w Żarkach prosimy o kontakt z koordynatorem gminnym Januszem Garncarzem lub Domem Kultury w Żarkach, tel. 662 257 288, e-mail: mgokzarki@op.pl. Zapraszamy do współpracy.
 

(przygotowała: Magdalena Brzegowska)

 

13

LIS

2012

1652

razy

czytano