Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Dowiedz się więcej...

Aktualności

Pierwszy Gminny Turniej Dwa Ognie Usportowione

W dniu 11. 12. 2012 r. (wtorek) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Przybynowie odbył się I Gminny Turniej Piłki w „Dwa Ognie” o Puchar Dyrektora ZEAOS Jakuba Grabowskiego. Otwarcie turnieju dokonała dyrektor SP w Przybynowie Edyta Brodzik. Pomysłodawcą i osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie turnieju był nauczyciel wychowania fizycznego Marcin Todynek.

Do rywalizacji zgłosiły się 3 drużyny z naszej gminy: SP Przybynów,  SP Zawada, SP Jaworznik. W grupach rozgrywano mecze systemem „ każdy z każdym”. Drużyny składały się z 8 zawodników, którzy nie tylko dobrze się bawili, ale i wspaniale rywalizowali mimo swojego młodego wieku.

Do boju naprzeciw siebie stanęły następujące zespoły: SP Przybynów – SP Zawada, SP Przybynów – SP Jaworznik, SP Zawada – SP Jaworznik. Najlepszą drużyną okazali się zawodnicy z SP w Jaworzniku, którzy zdobyli I miejsce z wynikiem 4 punkty. Tuż za nimi na II miejscu uplasowali się zawodnicy z SP Przybynów z wynikiem -3 punkty. III miejsce przypadło SP w Zawadzie z wynikiem- 2 punkty.  Po zawodach wszystkie drużyny otrzymały poczęstunek, a następnie wręczone zostały dyplomy oraz Puchar dla zwycięzców.

Dodatkowo jury wybrało najlepszych zawodników z każdej drużyny. Zostali nimi: Piotr Brymora (Przybynów), Artur Nowakowski (Jaworznik), Jakub Gradzik (Zawada). A tak przedstawiają się wyniki poszczególnych meczów i klasyfikacja końcowa turnieju:

SP Przybynów -  SP Zawada 1:0
SP Przybynów – SP Jaworznik 0:1
SP Zawada – SP Jaworznik 1:0

SP Przybynów – SP Zawada 0:1
SP Przybynów – SP Jaworznik 1:0
SP Zawada – SP Jaworznik 0:1

SP Przybynów – SP Zawada 1:0
SP Zawada – SP Jaworznik  0:1