Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Teatr dla Gminy. Specjalna obniżka dla mieszkańców Gminy Żarki.

Teatr dla Gminy. Specjalna obniżka dla mieszkańców Gminy Żarki.

Uwaga, na spektakl w dniu 6 stycznia (niedziela),  o godz. 19.00 Teatr im. A. Mickiewicza w Częstochowie proponuje promocyjne bilety dla Mieszkańców GMINY ŻARKI na spektakl pt. Przyjazne Dusze!  Na hasło GMINA ŻARKI  bilety na ten konkretny spektakl będą po 25 zł (normalnie po 40 zł).  W przypadku miejsc promocyjnych konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc - tel. (34) 372 33 47 (27, 57).

„Przyjazne dusze” to pełna ciepła, mądrości i humoru historia opowiadająca o tym jak świat materialny przenika się z duchowym, miłość jest wielowymiarowa, a każdy człowiek ma swojego Anioła Stróża…
Akcja sztuki rozgrywa się w domu, który należał niegdyś do autora popularnych kryminałów – Jacka Camerona oraz jego żony Suzie.  Małżeństwo zginęło tragicznie podczas romantycznej wycieczki do Włoch. Po śmierci wracają „na swoje włości” jako…para duchów.  Sytuację komplikuje przybycie nowych lokatorów. Dom zostaje bowiem wynajęty młodemu małżeństwu, które spodziewa się dziecka. A to z kolei  powoduje lawinę zabawnych, podszytych czarnym humorem sytuacji i  nieuchronnie prowadzi do konfrontacji mieszkających w jednym domu par.

Jak zmieni się życie bohaterów zamieszkujących dom w którym straszy? Czy duchy będą w stanie zaakceptować intruzów?  O tym przekonają się Państwo przychodząc na  jedyny w swoim rodzaju teatralny seans spirytystyczny!
 
Spektakl realizuje Jerzy Bończak, a jedną z głównych ról zagra Hanna Zbyryt – Giewont, która zadebiutowała w  częstochowskim teatrze w 1998r., mając zaledwie kilkanaście lat, rolą Zosi w „Panu Tadeuszu” w inscenizacji Adama Hanuszkiewicza.
 
Obsada: Suzie – Agata Ochota – Hutyra, Jack- Adam Hutyra, Simon – Sebastian Banaszczyk, Mary – Hanna Zbyryt – Giewont (gościnnie), Anioł – Andrzej Iwiński, Mark – Antoni Rot, Marta – Małgorzata Marciniak
 

31

GRU

2013

1689

razy

czytano