Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Zwierzęta zimą - konkurs rysunkowy

Zwierzęta zimą - konkurs rysunkowy

Wraz z nastaniem zimy i pierwszymi opadami śniegu dla dziko żyjących zwierząt zaczyna się naprawdę trudny okres. Ziemia pokrywa się grubą warstwą śnieżnego puchu, a nawet jeśli śniegu brak najczęściej zamarza na kamień i zwierzakom trudno znaleźć pożywienie. Roślinność zamiera. Część ptaków odlatuję do ciepłych krajów przed nadejściem pierwszych chłodów. Ale co zrobić z tymi, które u nas zostają oraz jak pomóc innym dzikim zwierzętom?

Na pomysły czekamy do końca lutego, w formie rysunkowej (kredki, farby, pisaki). Pokażcie nam, jak zimą powinno się dbać o zwierzęta. Jakie ptaki przylecą do karmnika, jak pomóc sarnom i dzikom licznie zamieszkującym jurajskie lasy.
Konkurs skierowany jest do przedszkoli oraz szkół podstawowych (klasy I-III) z powiatów zawierciańskiego i myszkowskiego. Prace prosimy nadsyłać do 28.02.2012 na adres Centrum Inicjatyw Lokalnych: ul. Senatorska 14, 42-400 Zawiercie. Prace można również przynosić na ten adres od 7.00 - 15.00. Najlepsze prace zostaną nagrodzone!

"Konkurs został zorganizowany ze środków, które Centrum Inicjatyw Lokalnych zgromadziło z zeszłorocznych wpłat 1% podatku dochodowego. Dzięki tym funduszom możemy działać społecznie na rzecz mieszkańców Zawiercia i okolic, ale co najważniejsze, chcemy pokazać im, że są to pieniądze, które za sprawą organizacji pozarządowych, takich jak Centrum Inicjatyw Lokalnych, zostają w mieście i są wykorzystywane dla pożytku wszystkich Zawiercian." - mówi Marcin Czajka, koordynator konkursu.

Informacja ze strony www.cil.org.pl

Szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie konkursu poniżej.

21

STY

2013

1363

razy

czytano