Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Integrujące spotkanie dla mieszkańców Kotowic.

Integrujące spotkanie dla mieszkańców Kotowic.

Bardzo miło, jeszcze w świątecznej atmosferze spędzono niedzielne popołudnie (20 styczeń) w Kotowicach w gminie Żarki. W remizie wystawiono jasełka, przybyli kolędnicy, zaśpiewał miejscowy Chór Parafialny.
Przy pełnej widowni na scenie zaprezentowały się przedszkolaki z oddziału w Kotowicach pod kierunkiem Żanety Okraski. Zebrali zasłużone brawa za występ, stroje i odwagę, ponieważ dla znacznej części młodych aktorów był to pierwszy publiczny występ. Do remizy dotarli również kolędnicy: Król – Łukasz Kot, Marszałek – Bogusław Sołtysiak, Diabeł – Paweł Kania, Śmierć – Wojciech Skała, Żyd – Seweryn Myga, Turek – Arkadiusz Madej, Anioł – Wojciech Dorobisz. Zostali przyjeci gromkimi brawami podobnie, jak prezentacja chóru parafialnego z Kotowic.
- Spotkanie miało charakter integrujący. Chcieliśmy mieszkańców wyciągną z domów, sprzed telewizorów. Zainteresowanie było bardzo duże i to ans cieszy – mówili radny Paweł Labocha i sołtys Łukasz Kot, organizatorzy spotkania.
- Bardzo udane spotkanie. Wszyscy zaprezentowali się na wysokim poziomie, kolędnicy przyjęli zaproszenie do magistratu  w dniu sesji – 30 stycznia. Przyjadą z gościnnym występem – zapowiedział burmistrz Klemens Podlejski.


(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta, fot: Paweł Labocha)
 

22

STY

2013

1810

razy

czytano