Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Jurajska Perła rusza w Karnawale 2013.

Jurajska Perła rusza w Karnawale 2013.

Od zabawy karnawałowej w dniu 2 lutego rozpoczyna działalność nowa sala przyjęć okolicznościowych na terenie miasta Żarki przy ul. Ogrodowej. Właściciele Jurajskiej Perły - Monika i Tomasz Głąb zapraszają do nowo powstałego obiektu. Zamiarem właścicieli było stworzenie nowej, eleganckiej sali przyjęć okolicznościowych. W ramach usług przewidziana jest organizacja: wesel, komunii, chrzcin, styp, imprez firmowych, okolicznościowych,  ale i szkoleń oraz konferencji.

Właściciele postawili nie tylko na elegancji wystrój, ale i wykwalifikowanego kucharza. Jurajska Perła zamierza specjalizować się w lokalnych potrawach, w ofercie będzie również różnorodna kuchnia „od ulubionego przez Polaków schabowego XXL do łososia z malinami.”  Oczywiście to klient ma prawo decydować, co ostatecznie znajdzie się w menu. Właściciele zapewniają, iż z uwagą będą się wsłuchiwać w propozycje od klientów.

Dla klientów oferowane są przystępne ceny, promocje, komfortowo urządzone wnętrza zgodnie z dewizą: „Bez kłopotu i bałaganu w domu – Bądź gościem na swoim przyjęciu.” Pierwsza zabawa już 2 lutego, kolejna – 9 lutego. Jest organizowana przez Radę Rodziców z Przedszkola w Żarkach. Warto dodać, iż sala jest pierwszym etapem uruchamianej w tym miejscu działalności. W dalszej kolejności zostaną przygotowane pokoje hotelowe.
 

Dane adresowe:
Jurajska Perła, ul. Ogrodowa, 42-310 Żarki, Tel. 882 159 708, 607 233 525
Email: biuro@jurajskaperla.pl, www.jurajskaperla.pl
 

28

STY

2013

9957

razy

czytano