Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Trailer filmu dokumentalnego. Kino objazdowe w Żarkach.

Trailer filmu dokumentalnego. Kino objazdowe w Żarkach.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi nowego filmu o Żarkach w reżyserii Krzysztofa Zygalskiego ze zdjęciami Mieczysława Chudzika. Premiera filmu w dniu 1 lutego o godz. 18.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach. Trailer filmu jest dostępny pod tym adresem: http://www.youtube.com/watch?v=iJc7s59L6Qc

Wstęp na projekcję nowego filmu dokumentalnego o Żarkach jest bezpłatny.  Tego samego dnia 1 lutego na dużym ekranie zostaną zaprezentowane jeszcze inne filmy, ale wejście na seanse jest biletowane.

I tak przed południem specjalna oferta dla dzieci. Bajka i komedia zarazem Dino Mama 3D -  seanse o godz. 9.00, 11.00. Bilety normalny 15 zł, ulgowy dla grup – 13 zł (grupa powyżej 15 osób).  O godz. 14.00 – Operacja Argo - oparty na faktach thriller opowiada o niezwykle niebezpiecznej, tajnej operacji, której celem było uratowanie szóstki Amerykanów. Bilety normalny 12 zł, ulgowy dla grup – 10 zł. W piątkowy wieczór o godz. 20.30 – Sęp. Nowa polska produkcja z czołówką aktorów: Michał Żebrowski, Anna Przybylska, Paweł Małaszyński, Daniel Olbrychski, Andrzej Grabowski, Andrzej Seweryn, Mirosław Baka, Przemysław Sadowski i Piotr Fronczewski. Bilety normalny 12 zł, ulgowy dla grup – 10 zł.

Bilety dostępne w przedsprzedaży i tuż przed projekcją. Informacje pod telefonem: 728 998 806.

http://www.kinoorange.pl/repertuar.php?id=440

Dodatkowe informacje o filmach pod adresem: http://www.umigzarki.pl/aktualnosci/2102
 

30

STY

2013

1805

razy

czytano