Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Zapraszamy na wieczór pozytywnej energii!!

Zapraszamy na wieczór pozytywnej energii!!

Positive Energy zaprasza wszystkich spragnionych dużej dawki emocji w czwartkowy wieczór 21.02.2013r  do MGOK w Żarkach. Emocje i dobra zabawa gwarantowane! Uczestnicy będą mieli możliwość ćwiczyć pod kierunkiem najlepszych polskich prezenterów fitness. Wieczór rozpocznie Regla Hernandez-Madej z zajęciami „Zumba”, a namiętne i wybuchowe rytmy muzyki latynoamerykańskiej zmotywują wszystkich do szalonej zabawy. Następnie MASTERCLASS z Natalią Warzechą- Bokwa®B.E.S. T (Bokwa Education Specialist Trainer). Natalia będąc w Wielkiej Brytanii przeniosła swoją największą pasję do kraju-teraz ma możliwość szkolenia przyszłych instruktorów Bokwa Fitness.

Fala pozytywnej energii, utrata poczucia czasu i nieoceniony wpływ na kondycję i zdrowie – tak w wielkim skrócie można określić czym jest Bokwa Fitness. A do swojej oferty zajęć jako jeden z pierwszych klubów w Polsce wprowadza ją Positive Energy.

Nazwa Bokwa jest kombinacją dwóch wyrazów („bo” pochodzi od light kick boxingu, a „kwa” odnosi się do tańca afrykańskiego i kultury Kwaito). Bokwa Fitness to intensywne ćwiczenia łączące elementy południowo afrykańskiego tańca wojennego, kickboxingu i stepu. Ruchy w Bokwa Fitness są kombinacją figur, liter i numerów. Gorącą atmosferę podkręcają rytmy latynoskie, afrykańskie oraz najpopularniejsze "hity na czasie".

Bokwa finess została stworzona  przez tancerza Paula Mavi. Zajęcia są odpowiednie dla każdego, niezależnie od płci i wieku.   Nic dziwnego, że zdobyła już miliony fanów na całym świecie. Teraz czas na Polskę !!!

Szybkie i energiczne ruchy w Bokwa Fitness gwarantują nie tylko świetną zabawą, ale i ułatwiają odchudzanie oraz modelowanie sylwetki. Na jednych zajęciach możesz spalić nawet 1200 kcal.

Data: 21.02.2013

START 17.30 ZUMBA

18:45-19:00 PRZERWA

19:00-20:30 BOKWA

MIEJSCE: MGOK Żarki ul Moniuszki 2

KOSZT 20ZŁ - płatne przy wejściu

Kontakt: 668 122 274

04

LUT

2013

1605

razy

czytano