Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

IV Zawody w Biegach Narciarskich w Przewodziszowicach 17 luty.

IV Zawody w Biegach Narciarskich w Przewodziszowicach 17 luty.

Amatorski Klub Narciarski w Przewodziszowicach  zaprasza na IV Zawody w Biegach Narciarskich pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Żarki  Klemensa Podlejskiego w dniu 17 lutego  (niedziela) w Przewodziszowicach w Gminie Żarki.  Zawodnicy mają do pokonania trasę o długości 7,5 km.


Informacje:
Zbiórka godz. 9.00 w Przewodziszowicach, Start godz. 10.00, Trasa o długości 7,5 km.
Kategorie Wiekowe: Dzieci do 12 lat, Młodzież do 18 lat, Dorośli 19 do 35 lat, Dorośli 36 do 50 lat, Dorośli 51 do 65 lat, Dorośli powyżej 65 lat
 

Nagrody:
Dla najlepszych uczestników organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe, pamiątkowe medale. Dla każdego uczestnika dyplom.
Sprawy organizacyjne:
- Organizator zapewnia posiłek i napój dla uczestników biegu
- W przypadku braku warunków do przeprowadzenia imprezy organizator ma prawo do jej odwołania lub przeniesienia na inny termin.
- Dojazd uczestników na zawody we własnym zakresie.
- Zgłoszenia i opłata startowa w dniu zawodów  - 20  zł dorośli, 10 zł dzieci i młodzież szkolna
 

Dodatkowe informacje udziela ANDRZEJ JAKÓBCZAK TEL. 664 715 931
 

Warto dodać, iż na terenie gminy Żarki w dwóch miejscach można wypożyczyć narty. W Przewodziszowicach klubowicze dysponują około 15 kompletami nart. Zatem jeśli ktoś nie posiada sprzętu będzie mógł wypożyczyć. - Narty są do wypożyczenia w Przewodziszowicach w każdy dzień po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem telefonu 664 715 931 – dodaje Andrzej Jakóbczak z Klubu Narciarstwa Biegowego.


Drugie miejsce, w którym jest dostępny sprzęt to Wielofunkcyjne Centrum Rozwoju  Wsi w Suliszowicach. Tu działa wypożyczalnia sprzętu sportowego. Dostępnych jest 50 kompletów nart biegowych. Z wypożyczalni można skorzystać każdego dnia, nie tylko w dniu warsztatów.  Najlepiej po wcześniejszym uzgodnieniu z gospodarzem obiektu pod numerem telefonu:  605 836 11.


 

12

LUT

2013

1357

razy

czytano