Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Nie bądź mądry po szkodzie, skorzystaj z bezpłatnej porady prawnika w Żarkach!

Nie bądź mądry po szkodzie, skorzystaj z bezpłatnej porady prawnika w Żarkach!

Już od marca zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa prawnego w ramach najnowszego przedsięwzięcia Centrum Inicjatyw Lokalnych „Polak mądry przed szkodą”.

Strach przed salą sądowa paraliżuje wielu, głównie z powodu nieznajomości meandrów prawa. Niewielu jednak decyduje się na profesjonalną poradę prawną w obawie, że jej koszty okażą się bardzo duże. To stereotypowe przekonanie, niestety nadal funkcjonujące w świadomości zbiorowej, sprowadziło wielu na przysłowiowe manowce.

- Nie posiadając odpowiedniej wiedzy co do przysługujących nam praw, możemy sprawę w sądzie przegrać i zostać obciążeni kosztami sądowymi, których wartość nierzadko wielokrotnie przekracza cenę porady prawnej – wyjaśnia mecenas Rafał Łyszczarz. - Dlatego warto skorzystać z porady prawnej i dowiedzieć się, jakie prawa nam przysługują, jak ich należy bronić, co zrobić, aby uniknąć sporu, a gdy on już powstanie, jak go rozwiązać z korzyścią dla siebie.

Zapraszamy więc do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych udzielanych w trakcie cyklicznych dyżurów w Zawierciu i w Żarkach. Ruszają one już od 6 marca.

- Zakres doradztwa dotyczy prawa cywilnego, ale nie odmówię pomocy w innych dziedzinach prawa. Każdy problem postaram się rozwiązać – zachęca Rafał Łyszczarz.

Dyżury:


Żarki  
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Moniuszki 2
co druga środa 12.15 – 14.15
Pierwszy dyżur: 06.03.2013


Zawiercie
Centrum Inicjatyw Lokalnych
ul. Senatorska 14
co druga środa 15.30 – 17.30
Pierwszy dyżur: 06.03.2013

Akcja „Polak mądry przed szkodą” jest realizowana i finansowana przez Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu dzięki wpłatom z 1 procenta podatku dochodowego.


Informacja ze strony: http://cil.org.pl/
 

28

LUT

2013

1652

razy

czytano