Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Z myślą o osobach niepełnosprawnych.

Z myślą o osobach niepełnosprawnych.

Stowarzyszenie Cudowne Dzieci  zaprasza do nowo otwartego Ośrodka  Rewalidacyjno –  Wychowawczego  dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Żarkach, które rozpocznie działalność od 1 września 2013 roku.
Do ośrodka mogą się zgłaszać dzieci i młodzież w wieku od 3 do 25 roku życia z upośledzeniem w stopniu głębokim i z sprzężeniem do udziału w zajęciach rewalidacyjno-wychowawczych: indywidualnych  lub w grupach od 2 do 6 osób.

Stowarzyszenie oferuje zajęcia rehabilitacyjne, komputerowe, hipoterapię, terapeutyczne, logopedyczne, psychologiczne. Na miejscu zapewniona jest opieka pielęgnacyjna.

- Czas spędzony w naszej placówce nie jest czasem straconym, staramy się stworzyć warunki do rozwoju poprzez naukę, twórczość, zabawę, rewalidację, sport i integrację. Zgłoszenia do placówki są przyjmowane do 30 czerwca br. – informuje Zarząd Stowarzyszenia Cudowne Dzieci.


Informacje dotyczące przyjęć do placówki możnauzyskać telefonicznie (34) 314 85 48 w godzinach od 7.30 – 15.30, e-mail: stowarzyszeniecd@wp.pl lub pod adresem: 42 – 310 Żarki, ul. Steinkellera 5 w godz. 7.30 – 15.30. Po uzgodnieniu telefonicznym można się umówić w późniejszych godzinach.
 

26

MAR

2013

1787

razy

czytano