niedziela, 11 kwietnia 2021 r.
imieniny obchodzą: Filip, Izolda
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

"Zakochana Syrenka" - cegiełki w sprzedaży

Strona główna » Aktualności » "Zakochana Syrenka" - cegiełki w sprzedaży

wielkość tekstu:A | A | A

W sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie można kupować bilety-cegiełki na spektakl „Zakochana Syrenka”. Cegiełki są w cenach: 70, 50, 40 i 20 złotych.

To już trzecia edycja, w której na scenie zobaczymy znanych lokalnych polityków, samorządowców, ludzi biznesu. Lecz najważniejszy jest cel przedstawienia. Dochód przekażemy dla dzieci chorych.

Podobnie jak w roku ubiegłym, beneficjentem przedstawienia będą dzieci z niepełnosprawnością ze Stowarzyszenia „Kreatywni”. Każdy z nas, kto kupi cegiełkę niech poczuje się osobą wspierającą Stowarzyszenie.
 

czytano: 3539 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2013-05-09 10:37:21

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

CZY W ŚRODĘ TARG W ŻARKACH POWINNEN SIĘ ODBYWAĆ W GODZ. 13.00 – 17.00?

  • 79%
  • 21%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 7