Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Zakochana Syrenka w Myszkowie. 21 tysięcy zł dla potrzebujących dzieci

Zakochana Syrenka w Myszkowie. 21 tysięcy zł dla potrzebujących dzieci

Charytatywny spektakl Zakochana Syrenka wystawiony w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie przyniósł ponad 21 tys. zł. Pieniądze powędrują na pomoc dla niepełnosprawnych dzieci. 

Przy pełnej sali widzów wystawiony został w miniona sobotę (1.06.)w MDK w Myszkowie spektakl charytatywny Zakochana syrenka w reżyserii Tomasza Szulakowskiego. na scenie pojawili się m.in. europoseł Małgorzata Handzlik (w roli tytułowej syrenki), burmistrz Myszkowa, Włodzimierz Żak, Wójt Gminy Poraj Łukasz Stachera, Burmistrz Miasta i Gminy Żarki, Klemens Podlejski, Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy, Jacek Ślęczka, szefowie różnych instytucji oraz biznesmeni, a także dziewczęta związane z MDK. Jest też epizod z udziałem wicemarszałka województwa, Mariusza Kleszczewskiego.

Z biletów, datków i wkładu finansowego występujących na scenie osób uzbierano 21 tys. 340 zł, które przekazane zostaną Stowarzyszeniu "Kreatywni" sprawującemu opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi.

To już trzecie przedstawienie charytatywne w Myszkowie, którego pomysłodawcą jest europoseł Małgorzata Handzlik wspierana przez burmistrza Myszkowa. W ubiegłym roku Aniołki Śpiącej Królewny grane były także w Żarkach, w tym można będzie Zakochaną Syrenkę jeszcze zobaczyć w niedzielę, 2 czerwca w domu kultury w Koziegłowach (godz. 18). Jak zwykle w spektaklu nie brakuje dobrego humoru i odniesień do lokalnej rzeczywistości. Zakochana Syrenka, nie licząc przerwy, trwa około 2,5 godzin, ale nie sposób się na niej nudzić.

Więcej na stronie:  http://myszkow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1878645,zakochana-syrenka-w-myszkowie-21-tysiecy-zl-dla,id,t.html#908aebc0ee0f738d,1,3,6

Autor Krzysztof Suliga, http://myszkow.naszemiasto.pl/


 

04

CZE

2013

2920

razy

czytano