Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Koncert Ogniska Baletowego w Żarkach.

Koncert Ogniska Baletowego w Żarkach.

W przepięknych strojach, specjalnie uszytych na potrzeby pokazu, dzieci zaprezentowały różne tańce, nie tylko klasyczne. Licznie zgromadzona widownia mogła obejrzeć: krakowiaka, galop, fokstrota, hip hop, polkę i inne tańce estradowe.

W dniu 9 czerwca odbył się koncert galowy podopiecznych Ogniska Baletowego w Żarkach. Na scenie zaprezentowały się cztery  grupy, które od września ubiegłego roku działają w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach. Zajęcia prowadzą baletmistrz Łukasz Zasik i akompaniatorka Nina Otręba. Dodatkową atrakcją pokazu były tańce w wykonaniu solistów baletu z zespołu Śląsk, w tym baletmistrza Łukasza Zasika.
Honorowy patronat nad ogniskiem objął Burmistrz Klemens Podlejski, a patronat medialny Gazeta Myszkowska. Wraz z rodzinami naszych podopiecznych pokaz obejrzał Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Jakóbczak z żoną i córeczkami.
Wszyscy zgromadzeni nagrodzili występujących gromkimi brawami, na które bardzo zasłużyli.
Już dziasiaj zapraszamy wszystkich obecnych i nowych podopiecznych do udziału w zajęciach w przyszłym sezonie – od września br. O terminach zapisów i przesłuchań dla kandydatów poinformujemy w mediach.

(przygotowała i fot: Magdalena Brzegowska)

 

17

CZE

2013

1846

razy

czytano