Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Kibicuj Żarkom w TV - 12 sierpnia, godz. 19.25.

Kibicuj Żarkom w TV - 12 sierpnia, godz. 19.25.

Żarki znalazły się w Turnieju Europejskim „Śląskie do przodu”.  W dniu 12 sierpnia o godz. 19.25 będzie można obejrzeć efekty gry plenerowej nagrywanej w Żarkach, na antenie TVP Katowice. Po emisji zostanie uruchomione głosowanie SMS-owe dla widzów. Wsparcie uzyskane w ten sposób zostanie wliczone do generalnej punktacji, która zadecyduje o dalszych losach gminy w turnieju.

Jeśli chcesz zagłosować możesz to zrobić po emisji programu. Wyślij SMS o treści G2 pod numer 7075.   Koszt SMS 0,61 zł z VAT za SMS. Regulamin dostepny pod adresem: sms.tvp.pl. Zapewnij zwycięstwo GMINIE Żarki!

Zapraszamy do oglądania i głosowania! Żarki walczą o to, aby dostać się do studia telewizyjnego i tam opowiadać o walorach Gminy Żarki.  Turniej Europejski „Śląskie do przodu” jest jednym z wydarzeń promocyjnych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Jego organizatorami są Wydział Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego we współpracy z Telewizją Polską S.A., Oddział Terenowy w Katowicach.
Strona: http://rpo-promocja.slaskie.pl/

Dziennikarze odwiedzili na terenie miasta arki w ostatnią niedzielę czerwca inwestycje zrealizowane ze środków unijnych. Gmina Żarki została wybrana do udziału w turnieju Funduszy Europejskich organizowanego przez Wydział Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego  oraz Telewizję Polską S.A.

W turnieju bierze udział tylko 18 gmin – liderów pod względem pozyskanego unijnego wsparcia w regionie z blisko 170 gmin w województwie śląskim. Już samo zakwalifikowanie się do turnieju jest sporym sukcesem – mówi burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

Oprócz Żarek w turnieju wezmą udział jeszcze inne gminy miejsko-wiejskie: Ogrodzieniec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Strumień.

O wejście do drugiego etapu gmina Żarki będzie rywalizować z gminą Czerwionka-Leszczyny spod Rybnika. W dniu 12 sierpnia o godz. 19.25 będzie można obejrzeć efekty gry plenerowej na antenie TVP Katowice. Dodatkowo po emisji każdego odcinka zostanie uruchomione głosowanie SMS-owe dla widzów. Wsparcie uzyskane w ten sposób zostanie wliczone do generalnej punktacji, która zadecyduje o dalszych losach gminy w turnieju. Kolejnym etapem
Zapraszamy do kibicowania, oglądania i głosowania!


Jak było w Żarkach w czasie gry plenerowej? Poczytaj pod adresem: http://www.umigzarki.pl/aktualnosci/2340
 

26

LIP

2013

2445

razy

czytano