Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

SMS dla Gminy Żarki. G2 na numer 7075. Zobacz program w TV!

SMS dla Gminy Żarki. G2 na numer 7075. Zobacz program w TV!

W dniu 12 sierpnia został wyemitowany program z udziałem drużyny z Żarek w ramach Turnieju Europejskiego „Śląskie do przodu”.  Po emisji programu ruszyło głosowanie SMS-owe dla widzów. Wsparcie uzyskane w ten sposób zostanie wliczone do generalnej punktacji, która zadecyduje o dalszych losach gminy w turnieju. Glosować można przez 10 dni od emisji programu, czyli do 21 sierpnia do godz. 19.25.

Jeśli chcesz zagłosować wyślij SMS o treści G2 pod numer 7075. Koszt SMS 0,61 zł z VAT za SMS. Regulamin dostępny pod adresem: sms.tvp.pl. Zapewnij zwycięstwo GMINIE Żarki!

Pod tym adresem jest dostępny materiał telewizyjny z gry plenerowej:  http://www.tvp.pl/katowice/mag-spoleczne/turniej-europejski-slaskie-do-przodu/wideo/12-sierpnia/12087599

Drużyna z Żarek rywalizuje z ekipą z Czerwionki Leszczyny. W grze plenerowej konkurenci uzyskali o 4 punkty więcej. Mieli więcej szczęścia w rzucaniu lotkami do mapy z inwestycjami unijnymi.

- Wszystkie zadania związane z wiedzą na temat Unii Europejskiej, funduszy europejskich żarecka drużyna rozwiązała bezbłędnie. Dlatego teraz proszę o wsparcie wszystkich mieszkańców i sympatyków Gminy Żarki o wysyłanie sms. Każdy głos się liczy – prosi burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

Żarki walczą o to, aby dostać się do studia telewizyjnego i tam opowiadać o walorach i inwestycjach Gminy Żarki.  Turniej Europejski „Śląskie do przodu” jest jednym z wydarzeń promocyjnych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Jego organizatorami są Wydział Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego we współpracy z Telewizją Polską S.A., Oddział Terenowy w Katowicach.
Strona: http://rpo-promocja.slaskie.pl/

Jak było w Żarkach w czasie gry plenerowej? Poczytaj pod adresem: http://www.umigzarki.pl/aktualnosci/2340

 

13

SIE

2013

1367

razy

czytano