Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Urodzinowy zlot rowerzystów w Żarkach przy ruinach kościoła św. Stanisława.

Urodzinowy zlot rowerzystów w Żarkach przy ruinach kościoła św. Stanisława.

Osiedlowy Klub Turystyczny PTTK „M-2-msm-Polimer II” w Myszkowie zaprasza w niedzielę  22 kwietnia  2007 r. na organizowany dla uczczenia 45-lecia Myszkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej XXIX URODZINOWY ZLOT KLUBOWY  z punktem docelowym  w ŻARKACH  przy ruinach kościoła św. Stanisława (droga Żarki – Jaworznik).

Zgłoszenia udziału w Zlocie przyjmowane są  do 12  kwietnia w czwartki w  godzinach 18.00 – 19.00  w siedzibie Klubu PTTK „M-2” w Myszkowie przy ul. Sikorskiego 55 b [parter]; wpłat można też dokonywać na konto Klubu PTTK „M-2”w Banku Śląskim w Myszkowie nr 48 1050 1168 1000 0022 7369 1796. Wpisowe za udział w rajdzie wynosi 2zł.

W ramach tej opłaty uczestnik otrzyma:
  • prawo startu w konkursach na mecie zlotu
  • okolicznościową odznakę zlotową
  • odbitkę okolicznościowej pieczątki
  • punkty na zdobywaną odznakę turystyki kwalifikowanej, np. 10 pkt. na KOT
  • dla najlepszej ekipy (wskaźnik wniesionego wpisowego, odległość pokonana na zlocie, aktywność konkursowa) przy sfinalizowanej szczodrobliwości potencjalnych sponsorów możliwy puchar.

Zlot się odbędzie bez względu na pogodę; uczestnicy biorą w nim udział na własną odpowiedzialność. Dzieci powinny uczestniczyć w imprezie pod opieką dorosłych – opiekunowie (1 na 10) nie ponoszą kosztów wpisowego. Turysta ma prawo tylko do jednej nagrody konkursowej. Otwarcie mety i rozpoczęcie konkursów w samo południe, tj.  o godz. 12.00. Na mecie rozegrane zostaną konkursy zręcznościowe (udział w nich nie jest obowiązkowy, ale wskazany).

Piechurzy, rowerzyści, motorowcy, bądź turyści konni pokonują dowolne  trasy  turystyczne tak dobrane, by tuż przed południem w dniu zlotu przybyć na metę imprezy. Spóźnialscy mogą stracić możliwość uczestniczenia w konkursach.

ZAPRASZAMY, telefon do komandora 0 600 384987


(przygotował: Marian Kotarski)

03

KWI

2007

1511

razy

czytano