
umigzarki.pl
10 mln zł dla Gminy Żarki.
27
cze
2025
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Miasta i Gminy Żarki. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
W miniony wtorek (27 sierpnia) w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach odbył się wernisaż wystawy pt. „Wakacje z pasją – nasz sposób na nudę…. „. Przedsięwzięcie zostało przygotowane przez Stowarzyszenie Żarecką Akademie Rozwoju, które w ostatnim czasie realizowało projekt pt. ,,Wakacje z pasją – nasz sposób na nudę…”. Zadanie zostało dofinansowane z programu Młodzież w działaniu.
Projekt był realizowany w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarkach i Środowiskowym Domu Samopomocy . Głównym celem projektu było wskazaniem młodym ludziom możliwości spędzania wolnego czasu w okresie wakacji w sposób twórczy i kreatywny. Organizowano warsztaty artystyczne w zakresie: twist-art., malowanie na szkle, decoupage, filcowanie.
(fot: MGOK Żarki)
umigzarki.pl
27
cze
2025
Więcej
umigzarki.pl
Nowa
9
lip
2025
Więcej
umigzarki.pl
Nowa
7
lip
2025
Więcej
umigzarki.pl
Nowa
7
lip
2025
Więcej
umigzarki.pl
Nowa
8
lip
2025
Więcej
umigzarki.pl
Nowa
8
lip
2025
Więcej
Basen w Żarkach.
Ruiny w Żarkach.
Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej.
Wycieczka rowerowa.
Zabytkowe stodoły w Żarkach.
Muzeum w Żarkach.
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.
Widok na Żarki z lotu ptaka.
Przewiń stronę na samą górę.
Wyszukaj na stronie
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.