Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Żarki walczą w finale! Zapraszamy przed ekrany TV.

Żarki walczą w finale! Zapraszamy przed ekrany TV.

W najbliższy poniedziałek 23 września na antenie TVP Katowice będzie można obejrzeć odcinek finałowy Turnieju Europejskiego w ramach kampanii Śląskie do przodu. Godzina emisji uległa zmianie i została przesunięta na 20.20.

Żarki znalazły się w Turnieju Europejskim „Śląskie do przodu” W ostatnią czerwcową niedzielę miasteczko odwiedziła ekipa Telewizji Polskiej. Drużyna z Żarek w Turnieju Europejskim pokonała w pierwszym etapie Czerwionkę Leszczyny spod Rybika i teraz będzie walczyła w studio telewizyjnym o zwycięstwo w kategorii gmin wiejsko-miejskich najlepszych w zakresie zdobywania funduszy unijnych. W grze o szansę dla Gminy Żarki powalczą: Anna Marzec, Anna Stodółkiewicz, Katarzyna Kulińska-Pluta, Jakub Grabowski. Organizatorzy przedsięwzięcia: pracownicy Urzędu Marszałkowskiego oraz Telewizji Polskiej przygotowali szereg zadań. Tłem do rozgrywającej się gry będą jak zawsze  inwestycje zrealizowane z funduszy europejskich.

- Żarki znalazły się w turnieju, gdyż są w szóstce najbardziej aktywnych gmin miejsko-wiejskich pozyskujących środki unijne i realizujących projekty w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 – mówi burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

W turnieju bierze udział tylko 18 gmin – liderów pod względem pozyskanego unijnego wsparcia w regionie z blisko 170 gmin w województwie śląskim. Już samo zakwalifikowanie się do turnieju jest sporym sukcesem.

Zapraszamy do kibicowania i  oglądania w najbliższy poniedziałek – 23 wrzesień, godz. 20.20., TVP Katowice.
Turniej Europejski „Śląskie do przodu” jest jednym z wydarzeń promocyjnych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Jego organizatorami są Wydział Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego we współpracy z Telewizją Polską S.A., Oddział Terenowy w Katowicach.
Strona: http://rpo-promocja.slaskie.pl/
Więcej o całym turnieju na stronie: http://rpo-promocja.slaskie.pl/strona.php?art1=1370614028
 

17

WRZ

2013

1356

razy

czytano