Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Weź udział w bezpłatnych szkoleniach - pozyskaj kilkanaście tysięcy złotych na otwarcie własnej firmy.

Weź udział w bezpłatnych szkoleniach - pozyskaj kilkanaście tysięcy złotych na otwarcie własnej firmy.

Serdecznie  zapraszamy mieszkańców woj. śląskiego do udziału w bezpłatnym programie współfinansowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Można pozyskać kilkanaście tysięcy złotych na otwarcie działalności gospodarczej oraz odbyć pakiet fachowych szkoleń (ilość miejsc ograniczona - prosimy o pilne zgłoszenia).

Program adresowany jest do osób, które powróciły do Polski z zagranicy po 1 maja 2004 r. i przebywały przez minimum 3 miesiące w jednym z następujących krajów: Austrii, Niemczech, USA, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Armenii, Mołdawii, Uzbekistanie, Holandii, Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Grecji, Rosji, Kazachstanie, Kirgistanie.


Więcej informacji można uzyskać:

Koordynator projektu: Anna Cholewińska, tel.: 22 556 90 34, e-mail: a.cholewinska@camp.org.pl. Asystent regionalny: e-mail: maciek@wizerunek.pl.

Organizatorem Projektu jest Stowarzyszenie "Wspólnota Polska". Projekt jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2013 r."

Projekt: Centrum Analiz Migracji Powrotnych, www.camp.org.pl

Stowarzyszenie Wspólnota Polska, http://wspolnota-polska.org.pl/
 

04

PAŹ

2013

1314

razy

czytano