Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Najlepsze Produkty Turystyczne 2013 roku

Najlepsze Produkty Turystyczne 2013 roku

Już 18 października podczas uroczystej Gali towarzyszącej targom Tour Salon w Poznaniu poznamy Najlepsze Produkty Turystyczne 2013 roku w  organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną ogólnopolskim konkursie. W tegorocznej edycji plebiscytu we współpracy z serwisem wp.pl zorganizowano również głosowanie internetowe, w którym już teraz można oddawać swoje głosy.

Przypomnijmy - 19 sierpnia w regionalnym etapie konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny komisja konkursowa wytypowała 3 produkty z woj. śląskiego, które zgłoszone zostały do etapu ogólnopolskiego:
 - Szlak Kulinarny Śląskie Smaki
 - Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach
 - Industriada, czyli Święto Szlaku Zabytków Techniki.
 
Głosowanie internetowe trwa na portalu wp.pl
http://turystyka.wp.pl/title,Wez-udzial-w-ankiecie-Wybierzmy- najatrakcyjniejszy-nowatorski-i-najbardziej-przyjazny-produkt-turystyczny- Polski,wid,15990354,wiadomosc.html
 
Głosować na produkty wytypowane przez komisję do etapu ogólnopolskiego można tylko do 30 września. Spośród trzech kategorii (Polska południowa, Polska wschodnia i centralna, Polska zachodnia i północna) wyłonionych zostanie 20 produktów, które walczyć będą o miano najlepszego.
 
Serdecznie zapraszamy do oddawania głosów na produkty z województwa ślaskiego - Szlak Kulinarny Śląskie Smaki, Zabytkową Kopalnię Srebra w Tarnowskich Górach oraz Industriadę - Święto Szlaku Zabytków Techniki.
 

04

PAŹ

2013

1336

razy

czytano