Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Kino Orange w Domu Kultury w Żarkach w dniu 23 października (środa)

Kino Orange w Domu Kultury w Żarkach w dniu 23 października (środa)

Wałęsa. Człowiek z nadziei, Czas na miłość, Sierpniowe niebo. 63 dni chwały i Smerfy 2 to kinowe nowości, które w dniu 23 października będzie można obejrzeć w Żarkach. Po wakacyjnej przerwie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury (ul. Moniuszki 2) przyjedzie Kino Objazdowe Orange. Bilety na seanse kinowe można już zacząć rezerwować. Oto kilka ważnych informacji związanych z rezerwacjami:
ILOŚĆ MIEJSC NA SALI JEST OGRANICZONA,
Nie będzie też możliwości rezerwowania biletów w sekretariacie Domu Kultury w Żarkach na wieczorne seanse.
Jedyną możliwością rezerwowania biletów będzie kontakt z  warszawskim biurem Kina Orange pod numerem: (22) 357 85 00.
Bez zmian pozostaje zasada korzystania z promocji 2 bilety w cenie 1 - można z niej skorzystać jedynie w dniu seansu, jedynie kupując bilety u  kasjera i do 30 minut przed startem seansu.

Po upływie tego czasu kasjer nie będzie mieć możliwości sprzedania 2 biletów w cenie 1. 

Oto nowości,  które pojawią się w nadchodzącym sezonie w Kinie Orange:

- internetowa przedsprzedaż biletów

- komputerowy system sprzedaży biletów

- ekran panoramiczny (7 m x 3 m)

- plazma w foyer ze zwiastunami filmów oraz repertuarem.

Repertuar Kina Orange w Żarkach

8.30 Smerfy 2
Smerfy 2 (3D) - animowany/ dla dzieci, cena biletu: 15 zł normalny, 13 zł grupowy, czas trwania: 105 minut, zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=_MPVdeYRwus

W kolejnym filmie familijnym łączącym żywą akcję z animacją zły czarownik Gargamel (Jerzy Stuhr) tworzy kilka złośliwych smerfopodobnych kreatur zwanych Naughties, mając nadzieję, że pozwolą mu one posiąść pełną mocy, magiczną istotę Smerfów. Kiedy jednak odkrywa, że tylko prawdziwe Smerfy mogą dać mu to, czego pragnie i tylko sekretne zaklęcie znane Smerfetce może zamienić Naughties w Smerfy, Gargamel decyduje się porwać Smerfetkę (Małgorzata Socha) i zabiera ją do Paryża, gdzie jako największy czarownik na świecie zostaje otoczony uwielbieniem milionów.
Teraz Papa Smerf, Gapcio, Maruda i Laluś będą musieli powrócić do naszego świata, połączyć siły z przyjaciółmi Patrickiem i Grace Winslow, i uratować Smerfetkę! Czy Smerfetka, która zawsze czuła się inna, nawiąże relacje z Naughties - Vexy (Agnieszka Dygant) i Hankusem (Jakub Szydłowski)? Czy Smerfom uda się przekonać ją, że ich miłość do niej jest prawdziwa?
10.30 Smerfy 2 (3D) - drugi seans
 
12.30 Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

Sierpniowe niebo. 63 dni chwały - dramat/ wojenny, cena biletu: 12 zł normalny, 10 zł grupowy, czas trwania: 75 minut, zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=gxYYo081fek
Pierwszy od wielu lat film fabularny o Powstaniu Warszawskim, wyreżyserowany przez Irka Dobrowolskiego – zdobywcę wielu nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach za głośnego „Portrecistę”. Zrealizowana w nowatorski sposób, wielowątkowa i poruszająca opowieść jest hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w Powstaniu. W filmie, obok aktorów zawodowych, zagrali „Wilku” (Robert Darkowski) oraz „Bilon” (Maciej Bilka), raperzy z grupy hip-hopowej Hemp Gru.
 
16.00 Sierpniowe niebo. 63 dni chwały - drugi seans 

17.30 Czas na miłość

Czas na miłość - komedia/ romans, cena biletu: 12 zł normalny, czas trwania: 124 minuty, zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=5jrGEXnVROE
Pewnego wieczoru, po kolejnej niezbyt udanej imprezie sylwestrowej, ojciec Tima (Bill Nighy znany z produkcji „Hotel Marigold” i „To właśnie miłość”) zwierza się mu, że mężczyźni w ich rodzinie zawsze posiadali umiejętność podróżowania w czasie. Tim nie może zmienić biegu historii, ale ma umiejętność wpływania na to, co się dzieje lub zdarzyło wcześniej w jego własnym życiu. Niewiele myśląc chłopak postanawia skorzystać z nowo odkrytych umiejętności i trochę naprawić świat... zaczynając od znalezienia sobie fajnej dziewczyny. Tak powzięty ambitny plan okazuje się w rzeczywistości nie tak prosty do wykonania jak mogłoby się wydawać.

20.00 Wałęsa. Człowiek z nadziei. 
Wałęsa. Człowiek z nadziei - biograficzny, cena biletu: 12 zł normalny, 10 zł grupowy, czas trwania: 127 minut, zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=8EZOMIlmbLQ
Jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów ostatnich lat oraz polski kandydat do Oscara w 2014 roku!
Zdobywca Oscara Andrzej Wajda przedstawia historię wielkich przemian, która przetoczyła się nie tylko przez zebrania partyjne, wiece i Okrągły Stół, ale także przez jedno z mieszkań na gdańskim osiedlu z wielkiej płyty. Reżyser wdzierając się w prywatność, nawet intymność związkowego przywódcy próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności człowieka w charyzmatycznego przywódcę. To opowieść o mężu, ojcu, prostym robotniku, który wyzwolił ukryte w sercach milionów ludzi marzenie o wolności.
Kontrowersyjny, niepozbawiony słabości, wyśmiewany i podziwiany. Kim jest Lech Wałęsa? Historia transformacji to także historia jego żony Danuty i ich rodziny, która miała wieść zwyczajne życie, a została wtłoczona w sam środek dziejowych wydarzeń. Po „Człowieku z marmuru” i „Człowieku z żelaza” film zamyka tryptyk, w którego centrum jest człowiek podejmujący walkę z niesprawiedliwością. „Wałęsa. Człowiek z nadziei” to opowieść o czasie, w którym walka ta zwiastowała zmiany w całej Europie i pozwalała odważniej spojrzeć w przyszłość. To historia człowieka, który nie tracił nadziei.
Scenariusz do filmu Wajdy napisał Janusz Głowacki, autorem zdjęć jest Paweł Edelman, a wystąpili w nim wybitni aktorzy: w rolach głównych Robert Więckiewicz i Agnieszka Grochowska oraz Maciej Stuhr, Mirosław Baka i Cezary Kosiński.
 


 

04

PAŹ

2013

1575

razy

czytano