Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Magdalena Brzegowska pełni obowiązki dyrektora Domu Kultury w Żarkach.

Magdalena Brzegowska pełni obowiązki dyrektora Domu Kultury w Żarkach.

Burmistrz Klemens Podlejski powierzył obowiązki dyrektora Domu Kultury w Żarkach Magdalenie Brzegowskiej, która dotychczas kierowała świetlicą wiejską w Zawadzie. Powierzenie otrzymała do końca 2008 roku.


Magdalena Brzegowska mieszka w Żarkach, jest mężatką, ma dwójkę dzieci. Pracowała jako asystentka jednego z myszkowskich posłów, była zatrudniona w świetlicy środowiskowej w Żarkach, a po urlopie macierzyńskim prowadziła świetlicę w Zawadzie. Z wykształcenia jest magistrem pedagogiki opiekuńczo - resocjalizacyjnej.

- Od lat współpracuje przy realizacji projektów kulturalnych – mówi burmistrz Klemens Podlejski. – Ten argument zadecydował o fakcie powierzenia jej obowiązków, doskonale zna potrzeby lokalnego środowiska w tym zakresie.

Dom Kultury od ubiegłego roku od momentu zamknięcia sali widowiskowej (nie spełnia wymagań przeciwpożarowych) funkcjonuje w trudnej sytuacji. Z tego powodu działalność nowego dyrektora musi być nastawiona bardziej na spotkania i wydarzenia organizowane poza macierzystą siedzibą.


(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta, fot. Katarzyna Kulińska-Pluta)

22

STY

2008

1879

razy

czytano