Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Dotacje dla uruchamiajacych działalność gospodarczą i prowadzących działalność gospodarczą oraz rolników.

Dotacje dla uruchamiajacych działalność gospodarczą i prowadzących działalność gospodarczą oraz rolników.

Zarząd Stowarzyszenia "Partnerstwo Północnej Jury" ogłasza konkursy w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania "Małe Projekty" oraz w zakresie dodatkowych zadań w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działań: „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”, „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej", "Odnowa i rozwój wsi", "Małe projekty".

Termin składania wniosków: od 31.10.2013r. do 14.11.2013r.


Wnioski wraz z załącznikami należy składać bezpośrednio w biurze Stowarzyszenia "Partnerstwo Północnej Jury" przy ul. Kościuszki 7, Złoty Potok (budynek Zespołu Szkół im. W. Szafera), 42-253 Janów w godz. 8.00 – 15.00, od poniedziałku do piątku. Wnioski należy składać bezpośrednio w miejscu i terminie wskazanym w ogłoszeniu.

Treść ogłoszeń poszczególnych konkursów w załączniku.

Wnioski do konkursów na stronach: Stowarzyszenia "Partnerstwo Północnej Jury" www.jura-ppj.pl, Urzędu Marszałkowskiego www.prow.slaskie.pl oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa www.arimr.gov.pl

 

Poniżej dostępne ogłoszenia o konkursie.

21

PAŹ

2013

1346

razy

czytano