Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Rusza WOŚP w Żarkach

Rusza WOŚP w Żarkach

W Żarkach rozpoczęły się przygotowania do zorganizowania XXII Finału WOŚP w naszej gminie. Szefem sztabu ponownie został wybrany Janusz Garncarz. Sztab Gminny  na  spotkaniu organizacyjnym wybrał osoby odpowiedzialne za rekrutowanie wolontariuszy na XXII Finał Akcji.

W szkołach osoby chętne do pracy mogą się zgłaszać do: Justyny Kiser - Szkoła Podstawowa w Żarkach, Eweliny Nowakowskiej – Szkoła Podstawowa w Jaworzniku, Barbary Klimas – Szkoła Podstawowa w Zawadzie, Marzeny Nowakowskiej – Gimnazjum w Żarkach, Izabeli Piaseckiej – Szkoła Podstawowa w Przybynowie, Lidii Szczepankiewicz – Przedszkole w Żarkach.

Głównym koordynatorem odpowiedzialnym za wolontariuszy zostali: Piotr Jeziorek i Andrzej Gzieło. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z wyżej wymienionymi osobami do dnia 19.12.2013 r.  Piotr Jeziorek  - tel. 506895381, jeziorekpiotr@gmail.com, facebook.com/pjeziorek. Sztab gminny rozpoczął również starania o pozyskanie sponsorów XXII Finału w Żarkach. 
Osoby i firmy zainteresowane sponsoringiem XXII Finału w Żarkach prosimy o kontakt do 15.12.2013 z koordynatorem gminnym Januszem Garncarzem - tel. 508349413, e-mail: garjan@o2.pl bądź z Domem Kultury w Żarkach, tel. 662 257 288, e-mail: mgokzarki@op.pl.

Zapraszamy do współpracy.
 

03

GRU

2013

1382

razy

czytano