Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Gala Na Pół Miliona z żareckim akcentem.

Gala Na Pół Miliona z żareckim akcentem.

Burmistrz Klemens Podlejski uczestniczył w minioną niedzielę (15.12) w uroczystej „Gali Na Pół Miliona”, która była podsumowaniem 5-lecie istnienia Akcji Charytatywnej "Kopciuszek" z inicjatywy Poseł do Parlamentu Europejskiego Małgorzaty Handzlik.
Przypomnijmy, iż w ubiegłym roku w ramach tej akcji odbyło się przedstawienie charytatywne pt. „Aniołki Śpiącej Królewny” na deskach Miejskiego Domu Kultury w Żarkach z udziałem samorządowców, biznesmenów i osób społecznie zaangażowanych.
Niedzielna uroczystość również okazała się dobra okazją do pochwalenia się, gdyż Akcja Charytatywna „Kopciuszek” przekroczyła kwotę 500 000 zł przekazanych w ciągu pięciu lat jej trwania różnym instytucjom charytatywnym. Pani Poseł Małgorzata Handzlik - pomysłodawczyni i główna inicjatorka Akcji - gorąco podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do tego wielkiego sukcesu, za życzliwe wsparcie przedsięwzięcia. Słowa podziękowania skierowała m.in. do obecnych na gali burmistrza Klemensa Podlejskiego i burmistrza Myszkowa Włodzimierza Żaka.
Podczas wszystkich Y edycji akcji wystawiono 24 przedstawienia w Bielsku Białej oraz siedmiu innych miastach w Zabrzu, Będzinie, Tychach, Żywcu, Myszkowie, Żarkach, Koziegłowach. Pokazano 5 tytułów: „Kopciuszek i Krasnoludki”, „Aniołki Śpiącej Królewny”, „Zakochana Syrenka”, „Lady Robin Hood”, „Królewna Śnieżka na Dzikim Zachodzie”.
 

18

GRU

2013

1307

razy

czytano