Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Jurajska Perła i wójtowie.

Jurajska Perła i wójtowie.

W dniu 17 grudnia w Jurajskiej Perle w Żarkach spotkało się blisko 30 przedstawicieli różnych gmin jurajskich. Przyjechali na zaproszenie przewodniczącego związku po to, aby dyskutować o planach na nowy rok i uchwalić budżet Związku Gmin Jurajskich.

Pierwszym punktem spotkania była mulimedialna prezentacja inwestycji turystycznych wykonanych w Gminie Żarki w ciągu ostatnich lat omówiona przez burmistrza Żarek Klemensa Podlejskiego. Przy okazji zaprezentowała się również Jurajska Perła.

- Zależało mi na zaproszeniu wójtów, burmistrzów, prezydentów do Żarek do nowego budynku usługowego z obszaru turystyki – wyjaśnił burmistrz Żarek Klemens Podlejski.

- Zaproszenie do Jurajskiej Perły przyjęliśmy, gdyż naszą stała zasada jest taka, iż każde zgromadzenie odbywa się w innym miejsce i w innej gminie. Zależy nam na zapoznawaniu się z nową oferta turystyczną Jury Krakowsko-Częstochowskiej – powiedział Adam Markowski, przewodniczący Związku G min Jurajskich.

- Jurajska Perła powstała w lutym 2013 r. Dysponujemy salą weselną na 150 osób oraz komfortowo urządzonymi  pokojami gościnnymi z 50 miejscami noclegowymi. W każdym z pokoi znajduje się łazienka – powiedział Tomasz Głąb z Żarek, inwestor Jurajskiej Perły.

Goście wspólnie z gospodarzami mieli możliwość obejrzenia pokoi i sali. Docenili wysoką dbałość o szczegóły, atrakcyjny wygląd i możliwości rozwojowe tego nowego obiektu wskazując na zaradność inwestorów w pozyskiwaniu środków unijnych. Inwestycja została dofinansowana z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Adres:
 ul.Ogrogowa, 42-310 Żarki
tel. 882-159- 708; 607-233-525
Mail: biuro@jurajskaperla.pl
Strona : www.jurajskaperla.pl

Film promujacy: http://www.umigzarki.pl/filmy#!prettyPhoto2[mixed]/3/
 
(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta)
 

19

GRU

2013

1740

razy

czytano