Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Bezpłatne szkolenie dla kucharzy.

Bezpłatne szkolenie dla kucharzy.

Firma EVACO Sp. z o. o. działająca od ponad 22 lat w branży gastronomicznej przygotowała cykl szkoleń gastronomicznych w ramach projektu „Trening Smaków” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt skierowany jest do kucharzy oddelegowanych na szkolenia przez pracodawcę z mikro przedsiębiorstw z województwa śląskiego, prowadzących działalność gospodarczą związaną z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi.

Udział w projekcie jest bezpłatny.


Program szkoleń obejmujący 88 godzin szkoleniowych prowadzonych przez znakomitych trenerów zapewnia zapoznanie się z nowymi trendami sztuki kulinarnej oraz z nowoczesnym sprzętem gastronomicznym.

W ramach projektu zostaną zrealizowane trzy edycje szkoleń: styczeń – czerwiec 2014, czerwiec – listopad 2014 oraz wrzesień 2014 – luty 2015.

Rekrutacja trwa od 1 października 2013r.

W tej chwili prowadzimy nabory na edycję: styczeń – czerwiec 2014.

Niniejszym zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w wypromowaniu projektu poprzez Państwa stronę internetową oraz udostępnienie informacji przedsiębiorcom. W załączniku przesyłamy ulotkę oraz banery informacyjne do zamieszczenia na stronie internetowej. W najbliższych dniach wyślemy także do Państwa ulotki oraz plakat drogą pocztową z prośbą o udostępnienie ich przedsiębiorcom.

Korzystaliśmy ze wsparcia lokalnych urzędów przy podobnym projekcie w Małopolsce z bardzo pozytywnym odzewem.

Szczegółowych informacji o projekcie udziela:

Piotr Kaleciński

tel. 660-953-210;

e-mail: treningsmakow@evaco.pl

Więcej na stronie:   www.treningsmakow-slask.pl

Zespół Projektu „Trening Smaków ”

20

GRU

2013

1331

razy

czytano