Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jaworzniku. Zorganizowana była przez przedszkolaków i uczniów klas I – III wraz z wychowawczyniami: Małgorzatą Musialik, Małgorzatą Gurbała i Cecylią Bojdą.

W tym roku miła uroczystość odbyła się 10 stycznia 2014 r. Babcie i dziadkowie nie zawiedli i licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków. Wszystkich gości serdecznie powitali najstarsi uczniowie naszej szkoły i opowiedzieli, jak  obchodzone są te święta w różnych krajach.

W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Były deklamowane wierszyki, piosenki oraz tańce wykonane przez przedszkolaków. Specjalną niespodzianką dla zaproszonych gości było wspólne śpiewanie piosenek biesiadnych. Po występach dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki  i upominki.

Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była okazją do umocnienia rodzinnych więzi, miłego spędzenia czasu, bliższego poznania się. To był szczególny dzień, pełen miłości, radości i wzruszeń. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek.
 

13

STY

2014

1331

razy

czytano