Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Międzyszkolny Turniej Gry w Dwa Ognie

Międzyszkolny Turniej Gry w Dwa Ognie

W dniu 14.01.2014 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jaworzniku rozegrano Międzyszkolny Turniej Gry w „Dwa Ognie” pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Żarki Klemensa Podlejskiego. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, nauczyciele przygotowujący drużyny podziękowania. Dodatkowym atutem dla zwycięskiej drużyny był pamiątkowy puchar.

Gra w „Dwa Ognie” cieszy się dużą popularnością wśród dzieci, wymaga sprawności fizycznej, refleksu i szybkości. Głównym celem turnieju była nauka aktywnego spędzania czasu wolnego. Rozgrywki odbywały się w atmosferze nawiązywania przyjaźni wśród zawodników pamiętając, że jest to zabawa w sport, a nie walka za wszelką cenę.

Wszystkich uczestników powitała dyrektor szkoły Jadwiga Podlejska, która życzyła zawodnikom dobrej zabawy oraz dyrektor ZEAOS w Żarkach Jakub Grabowski, który powiedział, że cieszy się ze spotkania życząc wytrwałości i siły walki. Wszyscy zawodnicy z dużym zapałem i zaangażowaniem, stosując zasadę fair play, grali pod czujnym i sprawiedliwym okiem sędziego Wiesława Kulczaka, nauczyciela wychowania fizycznego.
 

Wyniki rozgrywek:
I miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Zawadzie
II miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej im. W. Szafera w Żarkach
III miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jaworzniku
IV miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej im. Integracji Europejskiej w Przybynowie
 

22

STY

2014

1435

razy

czytano