Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Warsztaty narciarstwa biegowego w Przewodziszowicach.

Warsztaty narciarstwa biegowego w Przewodziszowicach.

W najbliższy weekend ( 01.-02.02) zarówno w sobotę, jak i niedzielę serdecznie zapraszamy na naukę biegania na nartach i wyprawę po Szlaku Atrakcji Turystycznych w północnej części województwa śląskiego. Amatorski Klub Biegacza zaraz po pierwszych opadach śniegu rozpoczął sezon wybierając się z młodzieżą z Leśniowa i Przewodziszowic na wycieczkę szklakiem turystycznym do Czatachowy.

- Zależy nam na propagowaniu aktywnego wypoczynku, dlatego zapraszamy na warsztaty w narciarstwie biegowym w sobotę i niedzielę – zachęca Andrzej Jakóbczak z Przewodziszowic. – Zarówno w sobotę, jak i niedzielę planowane są dwa spotkania. Pierwsze warsztaty o godz. 9.30, drugie o godz. 14.00. Chętnych prosimy o rezerwację pod numerem telefonu  664715931 

Jeśli ktoś nie ma swojego sprzętu, może go wypożyczyć z klubu. Dla początkujących biegaczy organizowane są także biegi z przewodnikiem. Kontakt pod numerem 664 715 931.

Wypożyczalnia nart biegowych jest również dostępna w Suliszowicach w Wielofunkcyjnym Centrum Rozwoju Wsi (adres: Suliszowice 14 b). Gospodarz wydaje sprzęt po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym – kontakt 605 836 111.
 

30

STY

2014

1282

razy

czytano