Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Kino Orange w dniu 15 kwietnia w Żarkach.

Kino Orange w dniu 15 kwietnia w Żarkach.

W kwietniu Kino ORANGE ponownie zagości w Miejsko-Gminnym Osrodku Kultury w Żarkach. Oto repertuar:

8.30- LEGO® PRZYGODA(3D) – BILETY 15 ZŁ, GRUPOWY 13 ZŁ, b.o.
10.30- LEGO® PRZYGODA 2D -  BILETY  12 ZŁ, GRUPOWY 10 ZŁ, b.o.
15.30 - AKADEMIA WAMPIRÓW – BILET 12 ZŁ,  wiek 12+
17.30 - KAMIENIE NA SZANIEC – BILET  12 ZŁ,  GRUPOWY 10 ZŁ, wiek 13+
20.00 - NOE: WYBRANY PRZEZ BOGA –  BILETY 15 ZŁ, GRUPOWY 13 ZŁ,

WAŻNE INFORMACJE:
Liczba  miejsc na sali jest ograniczona.
Nie będzie też możliwości rezerwowania biletów w sekretariacie Domu Kultury w Żarkach na wieczorne seanse.

Jedyną możliwością rezerwowania biletów będzie kontakt z  warszawskim biurem Kina Orange pod numerem: (22) 357 85 00 i na stronie kina.

Bez zmian pozostaje zasada korzystania z promocji 2 bilety w cenie 1 - można z niej skorzystać jedynie w dniu seansu, jedynie kupując bilety u  kasjera i do 30 minut przed startem seansu.

Po upływie tego czasu kasjer nie będzie mieć możliwości sprzedania 2 biletów w cenie 1. 

Opisy filmów:

LEGO® PRZYGODA 3D i 2D
Animacja/ komedia/ akcja, cena biletu: 15 zł normalny, 13 zł grupowy w 3D, 12 zł i grupowy 10 zł w 2D, czas trwania: 100 minut, zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=HqqmAl1tM4I

Pierwszy pełnometrażowy film kinowy przedstawiający świat klocków LEGO opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niezwykłej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana - misję, do której Emmet jest absolutnie i kompletnie nieprzygotowany.
Phil Lord i Christopher Miller ("21 Jump Street", nominowany do Złotego Globu za film "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe") reżyserują film na podstawie oryginalnego scenariusza opartego na pomyśle Dana Hagemana i Kevina Hagemana oraz Phila Lorda i Christophera Millera oraz koncepcji klocków konstrukcyjnych LEGO. W filmie pojawią się najpopularniejsze figurki LEGO oraz zupełnie nowe postaci, oferując fanom, którzy spędzali czas na zabawie innowacyjnymi zabawkami firmy LEGO oraz graniu w niesamowicie popularne gry wideo, niepowtarzalną możliwość zobaczenia wyjątkowego świata zbudowanego z klocków LEGO na własne oczy.

Firma LEGO, jej logo, kształt klocków i Minifigurki są znakami handlowymi The LEGO Group. ©2012 The LEGO Group. Wszystkie prawa zastrzeżone.
 

Akademia wampirów
Fantasy/ akcja/ przygodowy, cena biletu: 12 zł normalny, czas trwania: 104 minuty, zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=zvy8YfT73Rs
Film producentów „Transformers” i reżysera filmu „Wredne dziewczyny” powstał na podstawie bestsellerowej książki Richelle Mead. W roli dyrektorki szkoły zobaczymy byłą dziewczynę Jamesa Bonda – Olgę Kurylenko, w postaci przyjaciółek wcieliły się Lucy Fry  i Zoey Deutch („Piękne istoty”). Tylko najlepszy przyjaciel może ocalić ci życie. Zwłaszcza jeśli wróg jest nieśmiertelny.
Rose i Lissa mają takie same problemy jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w Akademii wampirów – tajemnej szkole z internatem. Tu uczniowie dzielą się na morojów (śmiertelne, pokojowo nastawione wampiry) i dampiry (w ich żyłach płynie krew wampirów i ludzi, są opiekunami morojów). Choć nieśmiała Lissa jest księżniczką morojów, a buntownicza i żywiołowa Rose – dampirką, są połączone telepatyczną więzią i wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku szkolnego. A nie będzie to proste zadanie, bo szybko zorientują się, że to właśnie w Akademii grozi im największe niebezpieczeństwo. Dodatkowo wbrew wszelkim regułom Lissa zakocha się w zwykłym śmiertelniku - Christianie, a Rose w kimś,  w kim nigdy nie powinna – czyli w szkolącym ją mentorze.


Kamienie na szaniec
Dramat/ wojenny/ ekranizacja, cena biletu: 12 zł normalny, 10 zł grupowy, czas trwania: 115 minut, zwiastun: http://youtu.be/_rQ4lk279a4 oraz singiel Dawida Podsiadło reklamujący film: http://www.youtube.com/watch?v=8w600YIpkoY

Rudy. Zośka. Alek. Bohaterowie Szarych Szeregów. Opowieść o młodości, miłości i przyjaźni. O bohaterstwie, które ma wielką cenę i o walce, która stała się legendą. Byli młodzi, spragnieni życia. Nie było dla nich rzeczy niemożliwych. Pewnego dnia obudzili się w świecie, w którym nie było już miejsca na marzenia. Stanęli przed wyborem: pochylić pokornie głowy albo zaryzykować własne życie. Nie mieli doświadczenia ani broni, ale znaleźli w sobie odwagę i siłę, by sprzeciwić się hitlerowskiej machinie. Wierzyli w przyjaźń, wolność, w Polskę. Mieli ideały. Weszli na drogę, z której nie było odwrotu. Byli jak kamienie rzucane na szaniec...

W rolach głównych utalentowani młodzi aktorzy, których nazwiska już wkrótce znać będzie cała Polska: Tomasz Ziętek, Marcel Sabat, Kamil Szeptycki. Obok nich uznane gwiazdy: Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Andrzej Chyra, Krzysztof Globisz, Olgierd Łukaszewicz, Marian Dziędziel.


Noe: wybrany przez Boga (3D napisy)
Dramat/ biblijny, cena biletu: 15 zł normalny, 13 zł grupowy, czas trwania: 139 minut, zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=ex9vpsZTe6s
Wielka historia. Wielkie filmowe widowisko… Epicka i spektakularna adaptacja jednej z najważniejszych historii opisanych w Biblii. Zrealizowana przez reżysera i wizjonera Darrena Aronofsky'ego - twórcy m.in. "Czarnego łabędzia", "Zapaśnika", "Requiem dla snu" czy "Pi". W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Russell Crowe, Jennifer Connelly, Anthony Hopkins i Emma Watson.
Darren Aronofsky tworzy własną wizję biblijnej historii o Arce Noego. Świat to miejsce pozbawione nadziei, gdzie nie pada deszcz i nie wschodzi zboże. Rządzą nim samozwańczy przywódcy wraz ze swoimi barbarzyńskimi hordami. Jedyny dobry człowiek w tej okrutnej rzeczywistości to Noe (Russell Crowe). Doświadczony wojownik, mag oraz uzdrowiciel, pragnie tylko pokoju dla swoich dzieci i żony Naameh (Jennifer Connelly). Każdej nocy jednak nawiedza go sen o niekończącej się powodzi - destrukcji wszelkiego istnienia. Stopniowo zdaje sobie sprawę, że to wiadomość wysyłana mu przez samego Stwórcę, który postanowił oczyścić świat ze zła. Noe otrzymuje ostatnią szansę ocalenia życia na Ziemi...
Lista nowości w Kinie Orange:

- internetowa przedsprzedaż biletów

- komputerowy system sprzedaży biletów

- ekran panoramiczny (7 m x 3 m)

- plazma w foyer ze zwiastunami filmów oraz repertuarem.
 

19

MAR

2014

1804

razy

czytano